» اخبار » خبر » بازدید نماینده مردم مشهد مقدس از نیروگاه طوس
خبر

بازدید نماینده مردم مشهد مقدس از نیروگاه طوس

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳ 4269

دکتر میثم ظهوریان نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در نیروگاه طوس و در جلسه ای با مدیریت محترم عامل و سایر مدیران نیروگاه به بررسی چالش ها و ظرفیت های این شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس؛ نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با حضور در نیروگاه طوس و آشنایی با روند تولید برق در این نیروگاه و اطلاع از اقدامات انجام شده به بررسی چالش های تولید برق پرداخت.

جناب دکتر ظهوریان در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات مدیران و پرسنل خدوم این نیروگاه و تأکید بر حفظ تولید پایدار برق در نیروگاه ، آمادگی خود را برای هرگونه کمک در پیشبرد برنامه ها و پروژه های نیروگاه اعلام کرد .
مدیر عامل نیروگاه طوس جناب مهندس مرجان زاده در این دیدار ضمن تشریح مسائل مرتبط با نیروگاه اظهار کرد با انجام تعمیرات و اقدامات به موقع و اتکاء به توان متخصصان خوددر شرکت توانسته ایم برق پایدار را برای هموطنان تولید کنیم، و بیان کردند: نیروگاه طوس ۱۱ در صد برق استان و بیش از یک در صد برق کشور را تامین می کند و این دستاورد پایدار که حدود ۳۸ سال ادامه دارد، مرهون زحمات همکاران این شرکت است.

مهندس بهادری مدیر امور تعمیرات مکانیک شرکت در این دیدار تصریح کردند :
یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در راستای صرفه جویی اقتصادی، کاهش هزینه ها، همکاری با شرکت های دانش بنیان و مبارزه با تحریم ها، ساخت قطعات نیروگاه به تعداد چندین هزار عدد با اتکاء به توان داخل بوده است و نیاز امروز صنعت نیروگاهی کشور را ساخت لوله های بویلر توسط صنعتکاران داخلی دانستند.
چالش مازوت سوزی و آلایندگی هوا نیز در این جلسه مطرح و مقرر گردید با اتکا به ظرفیت های استانی و هم افرایی لازم در مجلس شورای اسلامی ، انشاالله سهمیه مناسب سوخت گاز به نیروگاه اختصاص یابد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 3.00
  • ×