» اخبار » بازدید مدیرعامل محترم از دبیرستان دخترانه خیامی نیروگاه طوس
اخبار - خبر

بازدید مدیرعامل محترم از دبیرستان دخترانه خیامی نیروگاه طوس

مهر ۱۹, ۱۴۰۲ 13420

با توجه به رسالت اجتماعی نیروگاه طوس در حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان محروم و کم برخوردار از امکانات آموزشی روستاهای اطراف، مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس مرجان زاده به همراه معاونت مالی و پشتیبانی و رئیس اداره خدمات ضمن دیدار و گفتگو با مدیر محترم آموزشگاه، از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات آن پرداختند.

سالیان متمادی ست که این نیروگاه برای استفاده خانواده های محروم و کم برخوردار از امکانات آموزشی، مجموعه آموزشی را در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است و تاکنون خدمات قابل ملاحظه ای را برای رشد، پرورش و بهتر شدن آن به کار بسته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، با حضور مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس مرجان زاده و معاونت مالی و پشتیبانی و رئیس اداره خدمات، ضمن قدردانی از کادر آموزشی دبیرستان دخترانه خیامی نیروگاه طوس، در خصوص مسائل مرتبط بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
مهندس مرجان زاده در این دیدار با تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات ارزنده مدیر و معلمین این آموزشگاه، در مسئولیت حساس آموزش و پرورش در جهت رشد و تعالی آینده سازان کشور عزیزمان، خاطر نشان کرد که همکاری های فی ما بین همچنان ادامه داشته باشد و بر رفع مشکلات آنها نیز اهتمام لازم را انجام خواهند داد.
سرکار خانم حجار مدیر دبیرستان دخترانه خیامی نیروگاه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مدیران نیروگاه در فراهم نمودن امکانات لازم، خواستار همکاری های هرچه بیشتر برای دانش آموزان این آموزشگاه شدند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 3.00
  • ×