» اخبار » اهداء لوح تقدیر توسط سندیکای شرکت های تولید کننده برق از روابط عمومی نیروگاه طوس در بخش اطلاع رسانی در سال ۱۴۰۱
اخبار - خبر

اهداء لوح تقدیر توسط سندیکای شرکت های تولید کننده برق از روابط عمومی نیروگاه طوس در بخش اطلاع رسانی در سال ۱۴۰۱

مرداد ۲۳, ۱۴۰۲ 10199

با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده از چگونگی تولید برق و فعالیتهای همکاران محترم در امورهای مختلف توسط دفتر روابط عمومی این شرکت، طی لوحی، توسط سندیکای شرکت های تولید کننده برق از نحوه اطلاع رسانی در این شرکت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس در متن این لوح تقدیر آمده است:

حفظ سرمایه های اجتماعی، پاسخگویی و اعتمادسازی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق و تلاش برای همگرایی و مشارکت جویی، از جمله وظایف اصلی نهاد روابط عمومی است که می تواند زمینه ساز ارتقاء جایگاه، افزایش مقبولیت و دستیابی به اهداف سازمان ها باشد.
بی شک این مهم در پرتو علاقه، شناخت، افزایش دانش روز و مهارت های حرفه ای، همچنین اهتمام برای پویایی و خلاقیت های کاری با بهره مندی مطلوب از ابزارهای ارتباطی حاصل می شود.
با امید به این که روابط عمومی شرکت های سندیکا نیز در مسیر بالندگی و ایفای مسئولیت خطیر خود بیش از پیش تلاش کنند، این لوح به پاس مساعی روابط عمومی آن شرکت در بخش اطلاع رسانی و جدیت و همت والایی که برای رشد و پیشرفت آن در سال ۱۴۰۱ داشته اید، تقدیم می شود.
با اغتنام مجال، وظیفه خود می دانم سپاسگزار اعضای محترم هیأت مدیره و مدیرعامل مترم شرکت مدیریت تولید برق طوس برای حمایت بی دریغ شان از نهاد روابط عمومی باشیم.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×