» اخبار » در قالب طرح کنترل سلامت، معاینات ادواری کارکنان به مدت ۱۶ روز در نیروگاه طوس انجام شد.
اخبار - خبر

در قالب طرح کنترل سلامت، معاینات ادواری کارکنان به مدت ۱۶ روز در نیروگاه طوس انجام شد.

مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ 991

به منظور سنجش و ارتقای سطح سلامت کارکنان و در قالب طرح کنترل سلامت، فرآیند معاینات ادواری سال جاری برای کلیه پرسنل این شرکت، با نظارت واحد بهداشت دفتر برنامه ریزی و آمار به مدت ۱۶ روز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، مهندس حجازی، کارشناس بهداشت حرفه ای دفتر برنامه ریزی و آمار با بیان اینکه معاینات و آزمایش های ادواری هر ساله برای کلیه همکاران انجام می شود، افزود: با توجه به شرایط و محیط کاری این نیروگاه، وجود تجهیزات صنعتی و مواجه بودن همکاران در مقابل آسیب های شغلی، لزوم آگاهی از وضعیت جسمانی و پایش سلامت همکاران، حائز اهمیت می باشد.
وی گفت: هدف از آزمایش های ادواری سالیانه افزایش سطح آگاهی همکاران از وضعیت سلامت خود و انجام غربالگری بیماری های شغلی و غیر شغلی و اطلاع رسانی لازم برای مراجعه به مراکز درمانی جهت پیگیری تا مرحله درمان است.
وی در ادامه این گزارش افزود: آزمایش های ادواری برای بیش از ۳۱۴ نفر، برای تشخیص میزان قند خون، کلسترول و تری گلیسیرید، آنزیم های کبدی، اختلالات احتمالی داخلی سطح بینایی، سطح شنوایی و تست وضعیت ریه ها با نظارت واحد بهداشت دفتر برنامه ریزی و آمار برای تمامی کارکنان در طی ۱۶روز اجرا شد.
وی در پایان گفت: با اعلام نتایج، آزمایش های در پرونده پزشکی کارکنان ثبت و پس از انجام معاینات بالینی افراد، توسط پزشک طب کار توصیه های لازم انجام و در برخی موارد مشکوک به پزشک متخصص مربوطه، ارجاع می گردد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×