» اخبار » مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق طوس برگزار شد
اخبار - خبر

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق طوس برگزار شد

تیر ۲۸, ۱۴۰۲ 10230

آیین تکریم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی و معارفه جناب آقای مهندس مرجان زاده، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق طوس با حضور جناب آقای مهندس احمدی مهر(مدیر‌ عامل هلدینگ انرژی شستا)، جناب آقای مهندس مصدق(مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شیروان)، جناب آقای دکتر صالحی(مدیر عامل شرکت افق تامین انرژی طوس)، جناب آقای مهندس نعمتی(مدیر عامل اسبق شرکت مدیریت تولید برق طوس) و مدیران نیروگاه طوس، برگزار شد.

در این مراسم جناب آقای مهندس احمدی مهر با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی و تلاش بی وقفه همکاران در نیروگاه طوس؛ انتصاب مدیر عامل جدید را در جهت رشد و توسعه شاخص های شرکت بسیار پر اهمیت دانستند و آرزوی موفقیت برای جناب آقای مهندس مرجان زاده داشتند.
آقای مهندس احمدی مهر، مدیر عامل هلدینگ انرژی شستا:
آقای مهندس مرجان‌زاده از مدیران جوان، نخبه و خوشنام صنعت برق هستند که با تجربیات خود می‌ توانند به رشد و توسعه صنعت برق در استان کمک شایانی داشته باشند.
با توجه به گذشت حدود ۳۸ سال از ساخت نیروگاه طوس، موفق شدیم با همت بلند مدیران و پرسنل همکار طی ۱۵ماه ۳ تعمیرات اساسی انجام دهیم که حاصل این تعمیرات تولید حداکثری برق در پیک مصرف است.
در ۳ تعمیرات اساسی گذشته سعی شد تا از قطعات بومی شده و دانش بنیان ایرانی استفاده شود و از مدیر عامل جدید انتظار داریم نگاه ویژه‌ای به این حوزه داشته باشد و نیروگاه طوس را به پیشرو ترین نیروگاه در حوزه دانش بنیان تبدیل کند.
سال گذشته برخی از همکاران برای تامین و راه‌اندازی سیستم تحریک نیروگاه توسط جوانان ایرانی مقاوت‌ کردند و اصرار داشتند که ریسک این کار بسیار بالا است اما مدیران با ایمان در مجموعه هلدینگ انرژی، افق تأمین انرژی طوس و نیروگاه طوس به صورت شبانه روزی تلاش کردند تا این کار بزرگ به بهترین شکل انجام شود و نتیجه مطلوب و قابل قبولی هم حاصل شد.
در ادامه آقای مهندس افخمی مصطفوی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، از تلاش کارکنان و مدیران در مدت خدمت خود، تشکر کردند و آرزوی موفقیت برای آقای مهندس مرجان زاده داشتند.
در ادامه جناب مهندس مرجان زاده با تشکر از زحمات جناب مهندس افخمی مصطفوی بیان داشتند: با توجه با اینکه نیروگاه طوس نماد قدمت در تولید برق برای مشهد و خراسان می باشد و باید در جهت رشد شاخصه های کیفی و کمی با همکاری کارکنان به سمت پیشرفت حرکت شود.
در ادامه جناب دکتر صالحی مدیر عامل شرکت افق تامین انرژی طوس، ضمن قدردانی از زحمات مهندس افخمی مصطفوی بیان کردند: اقدامات مهم در زمینه اورهال واحدهای نیروگاه از جمله؛ در زمینه ساخت داخل و با نگاه به ظرفیت داخلی مجموعه برای برآورده شدن نیاز های شرکت صورت گرفته است، که با حمایت مدیریت جدید در جهت گسترش و رشد ادامه پیدا خواهد کرد و آرزوی توفیق روز افزون برای جناب مهندس مرجان زاده را در این سمت داشتند.
در ادامه آقای مهندس مصدق(مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شیروان) با توجه به اینکه ۴۰سال است شناخت دارند، نسبت به جناب مهندس افخمی مصطفوی و در مراحل مختلفی زحمات بی دریغ ایشان را از نزدیک مشاهده کردند از وی تشکر کردند و ایشان را فردی اثر گذار و با کارنامه ای خوب دانستند و اعلام داشتند جهت انتصاب مدیر بعدی هم فردی با ویژگی بالاتر و حتی بیشتر و جوان منتصب شده است و جناب مهندس مرجان زاده را مدیری کارآمد دانستند و آرزوی موفقیت برای ایشان کردند.
در ادامه مدیران مجموعه نیروگاه از امورهای مختلف ضمن خیر مقدم به جناب مهندس مرجان زاده و آرزوی موفقبت برای ایشان از زحمات جناب مهندس افخمی مصطفوی تشکر کردند.
در این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدیه ای از زحمات و تلاش های خالصانه جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی تقدیر به عمل آمد و با اهداء حکمی، جناب آقای مهندس مرجان زاده به عنوان مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق طوس منصوب شدند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×