» اخبار » به مناسبت روز جهانی کارگر، جهت تکریم کارکنان این شرکت، مراسمی در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد
اخبار - خبر

به مناسبت روز جهانی کارگر، جهت تکریم کارکنان این شرکت، مراسمی در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد

اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۲ 9232

به گزارش روابط عمومی نیروگاه طوس مراسمی باحضور کارکنان و مهمانانی از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، هلدینگ توسعه انرژی و شرکت افق تامین انرژی طوس جهت تکریم و بزرگداشت جایگاه کارگر و کارکنان این مجموعه، در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در این مراسم مهندس یاسین زاده؛ عضو هیات مدیره و مدیر امور تعمیرات الکتریک شرکت تولید برق طوس ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و تبریک این روز به تمامی کارکنان در مورد تاریخچه نیرگاه و روند ارتقا نیروگاه سخنانی را بیان داشتند.

در ادامه جناب دکتر صالحی؛ مدیر عامل شرکت افق تامین انرژی طوس، ضمن تبریک این روز و تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان و یادآوری اصل امید داشتن به شرایط بهتر، بیان کردند: بهبود شاخصه های بهره برداری و اقداماتی در جهت نوسازی و جایگزینی، در سیستم های مختلف نیروگاه مد نظر است، و تعویض سیستم تحریک واحد۳ که توسط شرکت های دانش بنیان و نیروگاه با توان داخلی صورت گرفته است را به عنوان مـثال نام بردند. این گونه اقدامات بسیار مهم و در صدر برنامه های این شرکت قرار دارد و از مدیران خواسته شد، در جهت استفاده از منابع درون نیروگاهی و پیشنهادها، استقبال مضاعفی صورت پذیرد و انسجام و وحدت درونی شرکت را، موجب رشد و ترقی مجموعه دانستند.

در ادامه جناب آقای دلیری راد؛ عضو شورای اسلامی کار شرکت، ضمن تبریک این روز به همکاران، در خصوص زحمات نیروهای متخصص در امور های مختلف شرکت و نیازهای آنها، سخنانی را بیان داشتند، که از آن جمله میتوان به ارتقا سطح رفاهی و انگیزشی کارکنان، اختصاص بودجه و همکاری بیشتر مدیران در موضوعاتی مانند: سهام ترجیحی، تبدیل وضعیت کارکنان و احیا صندوق رفاه اشاره کرد.

در ادامه جناب احمدی مهر؛ مدیر عامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین، ضمن تبریک این روز از اقدامات مدیر عامل نیروگاه طوس؛ جناب مهندس افخمی مصطفوی و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق طوس تشکر کردند و بیان داشتند: درصدد هستیم، با همکاری نزدیک بین هلدینگ و شرکت مالک و بهره بردار، در رفع شدن مشکلات کارکنان گامی موثر برداشته شود و اعلام آمادگی کردند، بامجموعه شستا در خصوص برنامه ریزی دقیق و پویا همکاری نزدیکی داشته باشند.

در ادامه نیز، جناب دکتر احمدی، معاون برنامه ریزی راهبردی شستا ضمن تبریک این روز، بیان کردند: با توجه به ظرفیت های تمام مجموعه ها، حاضر هستیم در جهت حل شدن مشکلات با همگرایی بیشتر و برنامه ریزی دقیق تر، تا رسیدن به حصول نتیجه با صنعت برق و نیروگاه، تعامل سازنده داشته باشیم.

درپایان مراسم، توسط آقایان: مهندس افخمی مصطفوی، مهندس احمدی مهر، دکتر احمدی و دکتر صالحی؛ از ۸ نفر کارگر نمونه، با هدایای ارزنده و لوح سپاس تقدیر شد و
آقای مهندس احمدی مهر و آقای دکتر احمدی به اتفاق هیات های همراه از نیروگاه طوس بازدید به عمل آوردند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×