» اخبار » اتمام مسابقات ورزشی نیروگاه طوس به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
اخبار - خبر

اتمام مسابقات ورزشی نیروگاه طوس به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

اسفند ۴, ۱۴۰۱ 11163

همه ساله با آغاز دهه مبارک فجر، به مناسبت گرامیداشت این ایام، ضمن برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی شورای فرهنگی برای اجراء، برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در سطح شرکت برای تمامی همکاران برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، امسال نیز با استقبال خوب کارکنان این شرکت، در بخش برنامه های ورزشی مسابقات والیبال، بدمینتون و پیاده روی در آب برگزار گردید.
در مسابقات والیبال که با حضور ۶ تیم برگزار شد، تیم مکانیک ( آقایان:احسان سخی فر،احسان خاکسار، رضا جعفری، سعیدخلقی، صمد محمودی و رضا محمودی) مقام اول را کسب نموده و تیم بهره برداری الف( آقایان: محسن شعبانی، صادق عیدیان،احسان عطایی، امین عبدا…پور، مصطفی افخمی، مهدی رمضانی، امیر علی پناه) موفق به کسب مقام دوم شدند.
در مسابقات بدمینتون هم که با شرکت ۵ تیم ۲ نفره انجام شد تیم آقایان سعید بافندگان و محمد امین حیدری مقام اول و تیم آقایان مهدی نجار و محمد علی عمرانی دوم شدند.در مسابقات شنا (پیاده روی در آب) نیز که با حضور حدود ۱۰ نفر از کارکنان در استخر نیروگاه برگزار گردید، آقایان ایمان نظریان و سید محمد حسینی به ترتیب جایگاه اول و دوم را کسب کردند.
شایان ذکر است با مساعدت مدیرعامل و شورای فرهنگی به نفرات و تیم های اول و دوم، جوایز ارزنده ای تقدیم می گردد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×