» اخبار » برگزاری دومین دوره انتخابات شورای اسلامی کار نیروگاه طوس
اخبار - خبر

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای اسلامی کار نیروگاه طوس

بهمن ۲۳, ۱۴۰۱ 9306

با هدف ایجاد روحیه مشارکت بین کارکنان و به منظور بهبود روابط کار و تلاش برای تحقق اهداف شرکت، انتخابات شورای اسلامی کار برای دومین بار از طریق فرآیند انتخابات در این شرکت برگزار گردید.

ایجاد روحیه همکاری بین کارکنان، افزایش آگاهی های عمومی در زمینه های مختلف کاری، تلاش در جهت گسترش امکانات رفاهی و حفظ حقوق قانونی کارکنان و بررسی و شناخت نارسایی ها و کمبودها با همکاری مدیریت مجموعه از اهم وظایف شورای اسلامی کار می باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، پس از مشخص شدن هیئت موسس، انتخابات نماینده کارکنان در هیات تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار برگزار و آقای مهندس توتونی به عنوان نماینده کارکنان در هیات تشخیص، انتخاب شد.
در ادامه از داوطلبان واجد شرایط، برای انتخابات شورای اسلامی کار، ثبت نام گردید و پس از مشخص شدن کاندیداها، این انتخابات در روز چهارشنبه ۱۴۰۱.۱۱.۱۲ با حضور نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این شرکت برگزار گردید.
مشارکت خوب پرسنل در این انتخابات نشانگر شناخت و آگاهی کارکنان از موضوع شورای کار بوده، بطوریکه پس از شمارش آرا در این دوره از انتخابات به ترتیب آقایان: غلامرضا دلیری راد، محمد آرزومند، محسن مشعوف، علی وحدتی محجوب به عنوان اعضای اصلی و آقایان: عماد ثابت شوکت آباد، رحیم یاوری شعار و محمد حسن قاسمی به عنوان اعضای علی البدل، بشترین آراء را کسب نمودند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×