» اخبار » دیدار با خانواده معظم شهدای نیروگاه طوس در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت، همزمان با دهه مبارک فجر
اخبار - خبر

دیدار با خانواده معظم شهدای نیروگاه طوس در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت، همزمان با دهه مبارک فجر

بهمن ۲۳, ۱۴۰۱ 12176

در دهه مبارک فجر، سرپرست محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس به همراه جمعی از اعضای شورای فرهنگی نیروگاه، بمنظور تکریم خانواده های معظم شهدای ۸ سال دفاع مقدس و در راستای مسئولیت های اجتماعی با خانواده های شهدای این شرکت دیدار و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیزمان، هدایایی را به ایشان تقدیم نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، آقای دکتر صالحی، سرپرست محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس به همراه کارشناس فرهنگی هلدینگ انرژی شستا و آقای مهندس سهامیان، مدیر روابط عمومی به نمایندگی از مدیرعامل محترم شرکت و جمعی از اعضای شورای فرهنگی با حضور در منزل شهدای گرانقدر این شرکت از مقام شامخ این عزیزان تجلیل نمودند.
آقای دکتر صالحی در این دیدارها گفت: شهادت طلبی و ایثار در راه مکتب اسلام ناب محمدی، ارزش والایی دارد و تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا وظیفه شرعی و اخلاقی همگان بوده و این فرهنگ در میان مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا، نماد ایثار، فداکاری و اسوه صبر و مقاومت هستند و احترام جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا ،جانبازان، آزادگان و ایثارگران، نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
خاطر نشان می شود در این دیدارها از خانواده دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس، شهیدان نبوی و رحیمی تجلیل و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیزمان، هدایایی را جهت تکریم خانواده معظم شهدا به ایشان تقدیم گردید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×