» اخبار » اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در نیروگاه طوس همزمان با آغاز چهل و چهارمین طلوع فجر انقلاب اسلامی
اخبار - خبر

اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در نیروگاه طوس همزمان با آغاز چهل و چهارمین طلوع فجر انقلاب اسلامی

بهمن ۱۷, ۱۴۰۱ 9180

با حضور جمعی از مدیران و کارکنان نیروگاه، همزمان با آغاز چهل و چهارمین طلوع فجر انقلاب اسلامی، ضمن برگزاری مراسم سخنرانی، پرچم جمهوری اسلامی ایران در این نیروگاه به اهتزاز درآمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، همزمان با آغاز چهل و چهارمین طلوع فجر انقلاب اسلامی، با حضور جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی، مدیرعامل محترم شرکت و جناب آقای دکتر صالحی، سرپرست محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و حجه الاسلام و المسلمین فاطمی زاده، کارشناس محترم فرهنگی هلدینگ انرژی شستا و مدیران امور و جمعی از کارکنان این شرکت، مراسمی در سالن اجتماعات برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم حجه الاسلام و المسلمین رجوعی، امام جماعت و فرمانده محترم پایگاه بسیج، سخنانی در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این دهه مبارک ارائه نمود. پس از سخنان ایشان، حجه الاسلام و المسلمین فاطمی زاده، ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان این شرکت برای تولید برق پایدار در شرایط سخت، دهه فجر را تبریک گفتند.
در انتهای مراسم، جمع حاضر در مقابل ساختمان مدیریت، حضور پیدا کرده و ضمن اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران با آرمانهای والای امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×