» اخبار » رونمایی از زیر سایت (قطعات ساخت داخل) در سایت نیروگاه طوس
اخبار - خبر

رونمایی از زیر سایت (قطعات ساخت داخل) در سایت نیروگاه طوس

فروردین ۱۷, ۱۴۰۲ 979

خودکفائی و ارتقای توان داخلی و حمایت و پشتیبانی از تمامی ظرفیتهای موجود در تجهیز و تأمین قطعات مورد نیاز و مهم امورهای تعمیراتی و بکارگیری آن در بخش های مختلف، مهم ترین عامل برای استفاده قطعات حساس مورد مصرف در شرایط تحریم به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس این شرکت با نزدیک به ۴ دهه خدمت‎رسانی، هم‌اکنون به مرحله‌ای از بلوغ فنی و تخصصی رسیده و بعنوان صنعتی حیاتی و تاثیرگذار در روند توسعه و بالندگی ایران اسلامی نقش آفرینی می‌کند.
در همین راستا این شرکت توانسته است با بهره‌مندی از دانش، تخصص و تجربه ارزشمند متخصصان صنعت برق، روندی پایدار و مستمر در خدمت‌رسانی و تأمین انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش‌های اقتصادی و تولیدی داشته و در این زمینه به موفقیت‌های کم‌نظیر و ارزشمندی دست یابد.
این گزارش می افزاید: برای رفع وابستگی خارجی، حمایت و تقویت سازندگان داخلی، اشتغال‌ز‌ایی غیرمستقیم، کاهش هزینه‌های تولید و جلوگیری از خروج ارز و با گام نهادن در مسیر خودکفایی و اعتماد به دانش و تجربه ارزشمند متخصصان این شرکت و استفاده از تجربیات ایشان برای بومی‌سازی این صنعت حیاتی زیر سایت قطعات ساخت داخل در سایت این شرکت بارگذاری گردید.
این زیر سایت با هدف ایجاد بستری مناسب برای دسترسی سازندگان داخلی، پیمانکاران حوزه صنعت برق و متخصصان دست اندرکار ایجاد گردیده است که علاقه مندان می توانند برای دسترسی به این زیر سایت از آدرس https://tpgm.ir/inside از این صفحه بازدید نمایند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×