» اخبار » رفع نقص دو واحد نیروگاه طوس با همت و تلاش شبانه روزی و مداوم کارکنان سخت کوش نیروگاه در شرایط بسیار سخت دمای ۱۸- درجه سانتی گراد
اخبار - خبر

رفع نقص دو واحد نیروگاه طوس با همت و تلاش شبانه روزی و مداوم کارکنان سخت کوش نیروگاه در شرایط بسیار سخت دمای ۱۸- درجه سانتی گراد

دی ۲۷, ۱۴۰۱ 258

در پی خروج اضطراری واحدهای ۲ و ۴ نیروگاه و با توجه به کاهش چشمگیر دمای هوا در کشور و ضرورت تأمین برق مطمئن و پایدار، کارکنان خدوم و تلاشگر این نیروگاه با رفع نقص واحدهای ۲ و ۴ از بروز خاموشی های گسترده جلوگیری کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، در پی بروز حادثه و خارج شدن واحدهای ۲ و ۴ از شبکه در روز پنجشنبه ۲۲ دی ماه، با تلاش و همت کارکنان امور بهره برداری از خروج واحد ۱ جلوگیری شد و بلافاصله به همکاران تعمیرات الکتریک اطلاع رسانی گردید و همکاران تعمیرات در محل حاضر شدند و فعالیت های تعمیراتی لازم به منظور بررسی مشکلات و برطرف کردن موانع مربوط به راه اندازی واحدهای ۲ و ۴ انجام گرفت.
این گزارش می افزاید: واحدهای ۲ و ۴ نیروگاه با تلاش پیوسته و خستگی ناپذیر کارکنان امور تعمیرات الکتریک و همکاری سایر امورها و مساعدت شرکت برق منطقه ای خراسان در کمتر از ۲۴ ساعت رفع نقص و وارد شبکه سراسری برق گردید.
شایان ذکر است فعالیت های مذکور در شرایط بسیار سخت برودت هوای ۱۸- درجه سانتی گراد به صورت شبانه روزی انجام گرفت. مهمترین فعالیت انجام شده، تعویض سه دستگاه برقگیر ۱۳۲ کیلو ولت واقع در محل ترانس اصلی واحد ۴ بود که این فعالیت در کمترین زمان ممکن انجام پذیرفت.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×