» اخبار » بازدید سرزده معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان محیط زیست کشور و همچنین نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه طوس
اخبار - خبر

بازدید سرزده معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان محیط زیست کشور و همچنین نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه طوس

دی ۱۴, ۱۴۰۱ 8137

معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان محیط زیست کشور و همچنین نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و هیأت همراه ضمن حضور سرزده در این شرکت با بازدید میدانی، از نزدیک فعالیت های صورت گرفته در خصوص استفاده سوخت نیروگاه را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، دکتر علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان محیط زیست کشور و دکتر نصرا… پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و هیأت همراه با حضور در این شرکت از فرایند استفاده سوخت نیروگاه، بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید مهندس افخمی مصطفوی، مدیرعامل نیروگاه، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، به معرفی واحدهای شرکت و در ادامه آن به تشریح فعالیتهای انجام شده در خصوص تأمین سوخت و تحویل آن پرداخت.
ایشان همچنین ضمن اشاره به استهلاک تجهیزات واحدهای نیروگاه و تبعات استفاده از سوخت مازوت، خواستار تخصیص سوخت گاز به نیروگاه شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×