تجليل از مدير و معلمان دبيرستان خيامي نيروگاه طوس با حضور مديرعامل محترم، همزمان با گراميداشت روز معلم

در هفته گراميداشت مقام معلم و سالروز شهادت شهيد مطهري، مدير عامل محترم با حضور در جمع مدير و معلمان دبيرستان خيامي، ضمن تقدير و تشكر از خدمات ارزنده آنها از كادر آموزشي اين مدرسه تجليل بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت توليد برق طوس، جناب آقاي مهندس سيد محمد افخمي مصطفوي، مدير عامل محترم اين شركت با حضور در جمع مدير و معلمان دبيرستان خيامي نيروگاه، ضمن تبريك روز معلم از نزديك با ايشان به ديدار و گفتگو پرداخت و از خدمات ارزنده آنها در مسئوليت حساس آموزش و پرورش تقدير و تشكر نمودند.
ايشان در سخنان خود با تبريك فرارسيدن روز معلم و گراميداشت ياد و خاطره شهيد مطهري به نقش مهم و اساسي معلمان در تربيت دانش آموزان اشاره كرد و افزود: معلمان در خط مقدم كليه فعاليت‌هاي آموزشي، پرورشي در مدارس هستند كه بار مشكلات و سختي‌ها بر دوش آنان قرار دارد و امروز، زمان مناسبي است كه صميمانه از تلاش‌هاي آنان تشكر كنيم.
ايشان گفتند: معلمان پرچمدار اصلي نظام تعليم و تربيت كشور هستند كه نقش موثري در تحقق اهداف آموزشي و پرورشي در راستاي تربيت نسلي متعهد و كارآمد دارند.
در اين ديدار كه با همراهي آقاي مهندس ياسين زاده، عضو محترم هيئت مديره نيروگاه انجام شد، مدير محترم دبيرستان خيامي نيروگاه از حضور مديرعامل محترم در اين مجموعه قدرداني نمودند و ابراز اميداوري كردند كه همچنان همكاري هاي خداپسندانه نيروگاه با اين دبيرستان براي ارائه خدمات هرچه بهتر به دانش آموزان اين مجموعه، همچنان ادامه داشته باشد.
در پايان اين مراسم نيز به پاس قدرداني شايسته از مقام معلم و همچنين تقدير از معلمان، لوح تقدير و شاخه گل و هديه به هر كدام از ايشان، توسط مدير عامل محترم اهداء گرديد.

690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG
690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG
690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG

نوشته های مرتبط