تجلیل از مدیر و معلمان دبیرستان خیامی نیروگاه طوس با حضور مدیرعامل محترم، همزمان با گرامیداشت روز معلم

در هفته گرامیداشت مقام معلم و سالروز شهادت شهید مطهری، مدیر عامل محترم با حضور در جمع مدیر و معلمان دبیرستان خیامی، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده آنها از کادر آموزشی این مدرسه تجلیل بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، جناب آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی، مدیر عامل محترم این شرکت با حضور در جمع مدیر و معلمان دبیرستان خیامی نیروگاه، ضمن تبریک روز معلم از نزدیک با ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت و از خدمات ارزنده آنها در مسئولیت حساس آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمودند.
ایشان در سخنان خود با تبریک فرارسیدن روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری به نقش مهم و اساسی معلمان در تربیت دانش آموزان اشاره کرد و افزود: معلمان در خط مقدم کلیه فعالیت‌های آموزشی، پرورشی در مدارس هستند که بار مشکلات و سختی‌ها بر دوش آنان قرار دارد و امروز، زمان مناسبی است که صمیمانه از تلاش‌های آنان تشکر کنیم.
ایشان گفتند: معلمان پرچمدار اصلی نظام تعلیم و تربیت کشور هستند که نقش موثری در تحقق اهداف آموزشی و پرورشی در راستای تربیت نسلی متعهد و کارآمد دارند.
در این دیدار که با همراهی آقای مهندس یاسین زاده، عضو محترم هیئت مدیره نیروگاه انجام شد، مدیر محترم دبیرستان خیامی نیروگاه از حضور مدیرعامل محترم در این مجموعه قدردانی نمودند و ابراز امیداوری کردند که همچنان همکاری های خداپسندانه نیروگاه با این دبیرستان برای ارائه خدمات هرچه بهتر به دانش آموزان این مجموعه، همچنان ادامه داشته باشد.
در پایان این مراسم نیز به پاس قدردانی شایسته از مقام معلم و همچنین تقدیر از معلمان، لوح تقدیر و شاخه گل و هدیه به هر کدام از ایشان، توسط مدیر عامل محترم اهداء گردید.

690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG
690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG
690 (1).JPG
690 (2).JPG
690 (3).JPG
690 (4).JPG
690 (5).JPG
690 (6).JPG

نوشته های مرتبط