شروع تعمیرات نیمه اساسی واحد ۴ نیروگاه طوس

با توجه به پیش بینی های انجام شده برای تعمیرات نیمه اساسی واحد۴ در مقطع ۲۲۵۰۰۰ ساعت و مطابق با هماهنگی از پیش تعیین شده با مرکز کنترل و جدول زمانبندی اعلام شده از طرف معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، واحد ۴ نیروگاه طوس از مدار تولید خارج گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس در راستای حفظ پایایی تولید و آمادگی هر چه بیشتر برای ارائه خدمات در فصول گرم سال( بویژه ایام پیک مصرف) واحد ۴ برای انجام تعمیرات نیمه اساسی در مقطع ۲۲۵۰۰۰ ساعت از یکم اسفندماه سال جاری به مدت ۶۰ روز از مدار تولید خارج گردید که احتمالا ۸ روز جهت اسید شویی لوله های بویلر به آن اضافه می گردد.
این گزارش می افزاید : با توجه به ساعت کارکرد واحدها، براساس جدول زمانبندی اعلام شده از طرف معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، این واحد از شروع این تعمیرات تا اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در اختیار گروه های تعمیراتی قرار خواهد گرفت.
در این دوره از تعمیرات که با همکاری پرسنل نیروگاه و پیمانکاران داخلی(با نظارت متخصصین نیروگاه) انجام می گردد، علاوه بر فعالیت های از پیش تعیین شده قرار است تعمیر و تعویض کویلهای ریهیت، آبزنهای ریهیت و اسید شویی لوله های بویلر و تعویض پوسته استاپ والو توربین نیز به عنوان عملیات های شاخص انجام گردد. بی شک اجرای دقیق و به موقع برنامه های سرویس و نگهداری، به میزان قابل توجهی موجب افزایش طول عمر تجهیزات و حفظ پایایی واحدها و تأمین برق مطمئن و پایدار به شبکه در سالهای آتی می گردد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *