دیدار و گفتگوی جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل محترم و اعضای هیئت مدیره نیروگاه طوس و مدیر عامل محترم شرکت افق تامین انرژی طوس

جناب آقای دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل محترم و اعضای هیئت مدیره نیروگاه طوس و مدیر عامل محترم شرکت افق تامین انرژی طوس از نزدیک با روند تولید برق در نیروگاه آشنا و در جلسه ای مشترک به بررسی نقطه نظرات و مسائل مرتبط به این شرکت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس،با هماهنگی های انجام شده و لزوم بازدید مسئولین استانی به ویژه نمایندگان محترم مشهد مقدس و بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تولید برق، آقای دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، نماینده محترم مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی با حضور در نیروگاه طوس از نزدیک با فعالیت و نحوه تولید برق آشنا شدند.

در ابتدای این دیدار جناب آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی ضمن خوش آمدگویی به ایشان ، ابراز امیدواری نمودند تا این جلسات و بازدیدها همچنان ادامه داشته باشد تا نمایندگان محترم با درک هر چه بهتر نسبت به صنعت برق بتوانند به این صنعت زیر ساخت و مهم کمک نمایند.

ایشان با اشاره به اینکه این شرکت بیش از سه دهه است که برای آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان به صورت شبانه روزی و بدون توقف تلاش می نماید افزود: در تمامی این سالها با وجود مشکلات فراوان که این نیروگاه با آن روبرو بوده است باز هم این توان و پشتکار کارکنان خدوم و زحمتکش بود که با داشتن عزم جدی و اراده ی مثال زدنی نگذاشته و نخواهد گذاشت این سیر خدمت و تولید دچار وقفه ای هرچند اندک شود.

مهندس افخمی مصطفوی در ادامه گفت: در چند سال گذشته با وجود تحریم های بی سابقه و ناعادلانه، شرایط تولید برق در کشور مانند گذشته نیست و امکان تأمین برخی قطعات و لوازم برای ما سخت شده است ولی به لطف پروردگار ما توانسته ایم با تقویت ساخت داخل و با رعایت استاندارد های مربوطه با این شرایط هم کنار آمده و با حداکثر توان به تولید برقی مطمئن و پایدار ادامه دهیم.ایشان در پایان سخنان خود به بیان برخی مشکلات مربوط به این شرکت پرداختند و از جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی خواستند تا نسبت به رفع آنها مساعدت نمایند.

در ادامه آقای مهندس سهامیان مقدم، مدیر روابط عمومی ضمن خیر مقدم به ایشان به معرفی و آشنایی نیروگاه، همچنین چگونگی فعالیت های همکاران در بخش های مختلف پرداختند. پس از مهندس سهامیان ،آقای مهندس قانع ،مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس ( مالک نیروگاه )، به بیان نقطه نظرات ،دیدگاهها و مشکلات موجود و ارائه راهکارهای مختلف در خصوص مسائل مرتبط با صنعت برق و خصوصی سازی پرداختند.

در ادامه جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، سخنان خود را آغاز نمودند.ایشان برگزاری چنین جلساتی را بسیار مفید دانسته و افزودند: داشتن ارتباط بین نمایندگان مجلس با بخش های مختلف صنعتی به خصوص صنعت مهم و زیربنائی برق می تواند نقش مهمی در تغییر وضعیت قوانینی که باعث ایجاد مشکلات عدیده در این صنعت می شود داشته باشد. ایشان همچنین از تلاشهای ارزنده تمامی کارکنان این مجموعه در خدمت رسانی به جامعه و کشور عزیزمان تقدیر و تشکر نمودند و ابراز امیدواری نمودند تا بتوانند نسبت به رفع مشکلات مربوط به این صنعت مهم اقدام نمایند.

در پایان این جلسه نیز با دعوت مدیرعامل محترم نیروگاه طوس و مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و اعضای هیئت مدیره بازدیدی از قسمت های مختلف و نحوه فعالیت امورها انجام شد.

269 (3).JPG
269 (4).JPG
269 (5).JPG
269 (6).JPG
269 (7).JPG
269 (8).JPG
269 (1).JPG
269 (2).JPG
269 (3).JPG
269 (4).JPG
269 (5).JPG
269 (6).JPG
269 (7).JPG
269 (8).JPG
269 (1).JPG
269 (2).JPG
269 (3).JPG
269 (4).JPG
269 (5).JPG
269 (6).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *