کسب عنوان مقام سوم ارزیابی نرخ خروج اضطراری نیروگاه های بخار کشور در سال ۹۹ توسط نیروگاه طوس

در ارزیابی نرخ خروج اضطراری نیروگاه های بخار کشور در سال ۹۹، نیروگاه طوس به عنوان مقام سوم این ارزیابی دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، مهندس سید محمد افخمی مصطفوی، مدیرعامل محترم این شرکت با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام نتایج ارزیابی نرخ خروج اضطراری نیروگاه های حرارتی کشور در سال ۹۹، توسط شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، نیروگاه طوس با نرخ خروج اضطراری ۸ درصد، عنوان سوم این ارزیابی را به دست آورد و این درحالی است که حدود ۷۰ درصد از ساعات خروج اضطراری این نیروگاه ۳۶ ساله، ناشی از محدودیت های مصرف سوخت بوده که از خارج نیروگاه اعمال می گردد.
وی گفت: این ارزیابی، در بین ۲۰ نیروگاه بخاری کشور انجام گرفته و این نیروگاه توانسته است به این مقام دست پیدا کند.
مهندس افخمی مصطفوی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در ادامه گفت: تعهد پرسنل این شرکت، چیزی جز تأمین برق نیست و این موضوع نشانگر این است که حتی با کمبود نیرو بر اثر ابتلای به این ویروس، خللی در خدمتگذاری به هموطنان عزیزمان ایجاد نمی شود.
مدیرعامل محترم نیروگاه، همچنین افزود: برنامه ریزی و انجام تعمیرات به موقع بر اساس استانداردهای تعریف شده و همچنین بهره برداری دقیق واحدها، سبب آمادگی بالای واحد های این نیروگاه گردیده است.
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی پرسنل برای کسب این مقام افزود: تلاش کارکنان این نیروگاه برای تولید برق پایدار و مستمر همراه با تشدید بیماری کرونا، بیانگر خدمات شایسته و عزم راسخ آن ها برای خدمت به مردم می باشد و امیدواریم با تکیه بر منابع انسانی خود، شاهد بهبود و توسعه این آمادگی باشیم.

 

نوشته های مرتبط