شروع تعمیرات میان دوره ای واحد سه نیروگاه طوس

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و طبق روال معمول در پایان هرسال، تعمیرات میان دوره ای واحد های نیروگاه با تعمیرات میان دوره ای واحد سه آغاز گردید.

طبق روال معمول در پایان هرسال و برای آمادگی پیک تابستان سال بعد، براساس جدول زمانبندی اعلام شده از طرف معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، فعالیت های تعمیرات میان دوره ای نیروگاه، آغاز می گردد. در همین راستا و به منظور کسب آمادگی تولید، واحد سه از شبکه سراسری، خارج و در اختیار گروه های تعمیراتی قرار گرفت.
مهندس غفوری نژاد، مدیر دفتر مهندسی و نظارت نیروگاه با اعلام این خبر گفت: مطابق برنامه های تعمیراتی، این واحد به منظور انجام تعمیرات میان دوره ای، از ۲۵ بهمن ماه سال جاری به مدت پانزده روز از شبکه سراسری جدا و جهت انجام پرمیتهای روتین و پرمیتهای موکول به توقف واحد در اختیار امورهای تعمیراتی قرار گرفت.
وی بیان داشت: طبق برنامه اعلام شده، فعالیت های تعمیراتی میان دوره ای در پایان هرسال با هدف کسب آمادگی لازم برای تولید در سال آینده، آغاز می شود که بی شک اجرای دقیق و به موقع برنامه های سرویس و نگهداری، به میزان قابل توجهی، موجب افزایش طول عمر تجهیزات، کاهش معایب سیستم و در نهایت حفظ پایایی واحدها می گردد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *