تولید بیش از ۸۹۰ میلیون کیلو وات ساعت برق توسط نیروگاه طوس در سه ماهه سوم سال ۱۳۹۹

با آغاز فصل سرما و برای پایداری تولید در شبکه سراسری و تأمین نیازهای مشترکین، در سه ماهه سوم، این شرکت توانسته است بیش از ۸۹۰ میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی تولید نماید.

هر سال با آغاز فصل سرما، تقاضای مشترکین و تأمین نیازهای آنها از اولویت های مهم در این شرکت به شمار می آید.از طرف دیگر با توجه به بیماری کرونا و شرایطی که این بیماری به وجود آورده است، می بایستی انرژی برق مطمئن و پایدار در اختیار مراکز مهم خدماتی و بهداشتی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، مهندس دلارام، کارشناس دفتر برنامه ریزی و آمار در خصوص تولید برق در سه ماهه سوم سال ۹۹ گفت: با همت و تلاش شبانه روزی تمامی پرسنل در قسمتهای مختلف فنی و پشتیبانی، در این ۳ ماهه توانسته ایم بیش از ۸۹۰ میلیون کیلووات ساعت انرژی در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.
وی همچنین گفت: این شرکت توانسته است از ابتدای سال جاری تاکنون ۳ میلیون و ۱۱ هزار و ۳۵۸ مگاوات ساعت برق تولید نماید که با توجه به میزان پیش بینی(۲ میلیون و ۶۸۱ هزار و ۱۶۰ مگاوات) تولید برق در این مدت، افزایش ۱۲ درصدی تولید بیشتر از میزان پیش بینی، محقق گریده است.
وی با بیان اینکه انرژی برق یکی از ضروری ترین نیازهای زندگی امروزی است، خاطر نشان کرد: همدلی و همراهی کلیه همکاران در امورهای مختلف همراه با دانش و تخصص، زمینه ساز خدمت بهتر و بیشتر به مردم کشور عزیزمان می باشد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *