گزارش فعالیت‌های بسیج نیروگاه طوس برای مقابله با کرونا در ۶ ماهه اول سال جاری

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، دستورالعمل های حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید عباسپور سپاه امام رضا علیه السلام ، هماهنگی و مساعدت مدیرعامل محترم، این پایگاه با همت بسیجیان مخلص نیروگاه طوس در رزمایش های عملیات رفع آلودگی ناشی از کرونا (ضد عفونی معابر شهری) ، کمک های مومنانه ، همدلی و اطعام عملی فعالانه مشارکت نموده است.

 

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، دستورالعمل های حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید عباسپورسپاه امام رضا علیه السلام ، هماهنگی و مساعدت مدیر عامل محترم، این پایگاه با همت بسیجیان مخلص نیروگاه طوس در رزمایش های عملیات رفع آلودگی ناشی از کرونا (ضد عفونی معابر شهری) ، کمک های مومنانه ، همدلی و اطعام عملی فعالانه، مشارکت نموده است.
چندین ماه است که از شیوع ویروس کرونا در کشورمان می گذرد و ایران هم مانند بسیاری از کشورهای جهان در گیر مقابله با این ویروس خطرناک می باشد.
اواخر بهمن ماه سال گذشته، وزارت بهداشت اعلام کرد، اولین مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا شناسایی شده و از آن به بعد کشور آرام آرام رنگ و بوی مبارزه با کرونا گرفت.
بر همین اساس، بسیجیان سراسر کشور با انگیزهای مضاعف کار را دنبال کرده و موفق شدند همکاری بسیار خوبی داشته باشند.
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به علت تبعات ناشی از کرونا و توصیه ایشان به برگزاری رزمایش های کمک های مومنانه که جلوه دیگری از همدلی و همراهی مردم است. پایگاه بسیج این شرکت هم برابر دستورالعمل های حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید عباسپور سپاه امام رضا علیه السلام، هماهنگی و مساعدت مدیر عامل محترم، در چندین رزمایش ، عملیات رفع آلودگی ناشی از کرونا ( ضد عفونی معابر شهری)، کمک های مومنانه، تهیه بسته های معیشتی توسط پایگاه های حوزه مقاومت بسیج ادارات کل و توزیع آنها بین نیازمندان و خانواده هایی که کسب و کار آنها از بیماری کرونا آسیب دیده، در شب میلاد امام مهربانی ها و همچنین رزمایش همدلی و اطعام عملی که به مناسبت دهه ولایت برگزار شد با تهیه قربانی و توزیع بین نیازمندان فعالانه، مشارکت نموده است.
لازم به یادآوریست در ادامه این رزمایش ها، دو رزمایش کمک های مومنانه دیگر به مناسبت ماه محرم و صفر برگزار خواهد شد. رزمایش اول در دهه اول محرم که در حال اقدام می باشد و دیگری در دهه آخر ماه صفر انجام می گردد.
پایگاه های بسیج، بسیجیان را برای حضور در جبهه های دفاع مقدس آماده و اکنون برای حضور در میدانی دیگر مهیا و انجام وظیفه می نمایند، میدانی که شاید به ظاهر سختی اش مانند دوران دفاع مقدس نباشد، اما محتوایش همان خدمت صادقانه به مردم است.این تنها گوشه ای از اقدامات مخلصانه بسیجیان پایگاه می باشد.

514 (8).jpg
514 (9).JPG
514 (10).JPG
514 (11).JPG
514 (12).JPG
514 (13).JPG
514 (1).JPG
514 (2).JPG
514 (3).JPG
514 (4).JPG
514 (5).JPG
514 (6).jpg
514 (7).jpg
514 (8).jpg
514 (9).JPG
514 (10).JPG
514 (11).JPG
514 (12).JPG
514 (13).JPG
514 (1).JPG
514 (2).JPG
514 (3).JPG
514 (4).JPG
514 (5).JPG
514 (6).jpg

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *