همزمان با اوج مصرف شبکه با توانمندی و جدیت کارکنان نیروگاه طوس، تا پایان تیرماه سال جاری بالغ بر ۱ میلیون و ۳۵۵ هزار مگاوات ساعت برق، تولید گردید.

همزمان با ایام تابستان و فصل گرما و مواجه با اوج مصرف در شبکه سراسری برق، با تعهد و همت کارکنان این شرکت تا پایان تیرماه سال جاری بالغ بر ۱ میلیون و ۳۵۵ هزار مگاوات ساعت برق، تولید شده که این میزان از تولید نسبت به سال گذشته ۱۳/۵ درصد رشد داشته و میزان تولید این شرکت نسبت به پیش بینی تولید چهار ماهه ابتدای سال، بطور کامل محقق گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس همزمان با فصل تابستان و ضرورت آمادگی همه واحدهای نیروگاه برای تولید مطمئن و حداکثری در شبکه سراسری، این شرکت با استفاده از توانمندی متخصصان و کارکنان زحمتکش خود توانسته است از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه سال جاری بالغ بر ۱ میلیون و ۳۵۵ هزار مگاوات ساعت برق، تولید نماید که از این مقدار انرژی تولیدی، سهم خالص تحویل به شبکه بیش از ۱ میلیون و ۲۵۷ هزار مگاوات ساعت می باشد. این گزارش می افزاید در چهار ماه نخست امسال، تولید انرژی برق، ۱ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۱۰۸ مگاوات ساعت بوده که بیش از ۱۰۰درصد میزان پیش بینی، محقق گردیده است و این بیانگر آن است که هدف تلاشگران صنعت برق در همه قسمتهای مختلف، خدمت بی وقفه به هموطنان عزیزمان بوده است.
لازم به ذکر است نیروگاه طوس با ۴ واحد بخاری ۱۵۰گاواتی یکی از نیروگاه‌های ممتاز کشور و از بزرگترین مراکز تولید برق استان خراسان رضوی می باشد. این نیروگاه درجوار بارگاه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در ۱۲ کیلومتری شمال غرب مشهد مقدس، حدفاصل دامنه کوه های بینالود و شهر توس (مدفن شاعر بلند آوازه ایران ،حکیم ابوالقاسم فردوسی) بنا شده است.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *