دوره آموزشی آشنایی با بیماریهای واگیردار توسط آقای دکتر خوشی برای پرسنل نیروگاه طوس برگزار گردید.

در راستای ارتقاء سطح دانش و آگاهی همکاران، آموزش بهداشت عمومی، حفاظت فردی و راه های مقابله با بیماری های واگیردار، دوره آموزشی آشنایی با بیماری های واگیردار، توسط آقای دکتر خوشی برای پرسنل نیروگاه در سالن اجتماعات برگزار گردید.

با شروع فصل تابستان و گرما، بیماری های عفونی، شایع تر و ویروس ها فعال تر می شوند، بیماری های عفونی با علائم سرگیجه، تهوع و استفراغ به واسطه فصل تابستان و هوای گرم، شیوع بیشتری دارند.
از این رو و با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی همکاران و مقابله با این بیماری ها، دوره آموزشی آشنایی با بیماری های واگیردار، توسط آقای دکتر خوشی، در سالن اجتماعات برگزار گردید. دکتر خوشی، پزشک نیروگاه در این دوره آموزشی بر اهمیت شناخت بیماری های واگیردار تاکید کرد و اظهار نمود: شیوع بیماری‌های نو پدید در دهه‌های اخیر و تاثیر این بیماری‌ها بر سلامت افراد جامعه، لزوم آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص راه‌های پیشگیری، کنترل و درمان آن‌ها را ضروری کرده است.
وی همچنین گفت: در فضاهایی که جمعیت انبوه وجود دارند و افراد زیادی در مکانهای مختلف حضور دارند بیماری های مختلفی بروز پیدا می کند که شیوع آنها از راههای تنفسی و آشامیدنی و گاهی از طریق تماس، به سادگی قابل انتقال می باشد. وی در ادامه گفت: پیشگیری با عادات های خوب سلامتی مانند شستن دست ها می تواند به جلوگیری از انتقال ویروس ها و میکروب ها کمک کند. در پایان این دوره آموزشی سوالاتی نیز از سوی حاضرین مطرح گردید که به آنها توسط ایشان پاسخ داده شد.

497 (5).JPG
497 (1).JPG
497 (2).JPG
497 (3).JPG
497 (4).JPG
497 (5).JPG
497 (1).JPG
497 (2).JPG
497 (3).JPG
497 (4).JPG
497 (5).JPG
497 (1).JPG
497 (2).JPG
497 (3).JPG
497 (4).JPG
497 (5).JPG
497 (1).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *