تولید بیش از ۹۷۶,۰۰۰ مگاوات ساعت برق، توسط نیروگاه طوس در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹

با توکل به پروردگار متعال و با همت و پشتکار کارکنان نیروگاه در همه بخش های مختلف، میزان تولید سه ماهه نخست سال جاری در این شرکت ۹۷۶۳۲۱مگاوات ساعت بوده، که این میزان از تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، با توجه به شرایط خاصی که در کشور به علت شیوع بیماری کرونا به وجود آمده، تامین برق لازم برای مراکز بهداشتی و خدماتی از جمله مهم‌ترین خدماتی است که نیروگاه ها عهده دار آن هستند. همچنین با شروع فصل گرما در ایام تابستان و نیاز مبرم تولید برق مطمئن و پایدار برای تأمین نیازهای مشترکین مسئولیت های این شرکت در قبال جامعه را چند برابر می نماید.
مجتبی غفوری نژاد، مدیر دفتر مهندسی و برنامه ریزی اعلام کرد: مفتخر هستیم که توانسته ایم در سه ماهه نخست سال جاری حدود ۹۷۶۳۲۱مگاوات ساعت برق تولید و به شبکه کشور تحویل نمائیم.
وی ضمن بیان این خبر و تقدیر و تشکر از کارکنان مجموعه افزود: این میزان برق تولید شده طی مدت زمان یاد شده نسبت به پیش بینی تولید در سال ۹۹( ۹۶۸۲۷۳مگاوات ساعت) به میزان %۸/. درصد بیش تر از پیش بینی محقق گریده است.
وی همچنین گفت: قابل توجه است که این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته(۱۳۹۸) که تولید نیروگاه بالغ ۸۲۶۸۰۱مگاوات ساعت بوده است، قریب به ۱۸ درصد افزایش را نشان می دهد.
ایشان همچنین با تشکر از کلیه همکاران نیروگاهی در امورهای مختلف بهره برداری، تعمیرات، مهندسی، برنامه ریزی، بخش های اداری و …، گفت: نتیجه ی همسویی و اراده ی استوار کارکنان، بیانگر این است که هدف نیروگاه طوس در کلیه بخش ها ،خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم کشور عزیزمان بوده است.
وی با بیان اینکه انرژی برق در زمره ی نیازهای اولیه زندگی امروزی است، بیان داشت: مجموعه نیروگاه در پایان فصل تابستان و آغاز فصل پاییز نیز با جدیت تمام، به فعالیت های خاص این فصل مانند تعمیرات برنامه ریزی شده می پردازد تا بتواند در تامین برق شبکه در فصل زمستان و پیک سال آینده انجام وظیفه نماید.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *