دیدار صمیمانه مدیرعامل محترم شرکت اندیشه سازان بهین سرآمد و جمعی از مدیران نیروگاه شریعتی با مدیرعامل و مدیران امور نیروگاه طوس

در دیدار مدیرعامل محترم شرکت اندیشه سازان بهین سرآمد ، مدیر عامل محترم نیروگاه شریعتی و جمعی دیگر از مدیران نیروگاه شریعتی با مدیرعامل محترم و مدیران امور نیروگاه طوس، زمینه راه‌های گسترش روابط برای گسترش همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، با حضور مهندس مطلبی، مدیرعامل محترم شرکت اندیشه سازان بهین سرآمد ، مهندس عطامنش مدیر عامل محترم نیروگاه شریعتی و جمعی دیگر از مدیران نیروگاه شریعتی با مدیرعامل محترم و مدیران امور نیروگاه طوس در مورد محورهای همکاری این شرکت و نیز راه‌های گسترش این همکاری‌ها بحث و تبادل ‌نظر گردید.

در این دیدار مهندس افخمی مصطفوی ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان در نیروگاه طوس، صنعت برق را برای پیشرفت کشور بسیار مهم و حیاتی بر شمرد. مدیر عامل محترم افزود: نیروگاه طوس جزء شرکت هایی است که همیشه در عرصه تولید خوش درخشیده است و از نیروهای توانمندی در این عرصه برخوردار بوده است.ایشان در ادامه به تشریح دستاوردها و اهم اقدامات انجام شده در این شرکت پرداخت.
در این جلسه نیز، جناب آقای مهندس مطلبی ضمن ابراز خرسندی از حضور در نیروگاه طوس و جمع همکاران سابق خود، قابلیت‌های موجود در این شرکت را قابل ذکر دانست و از گسترش همکاری‌های دوجانبه به منظور توسعه صنعت زیربنایی برق، استقبال کرد.ایشان همچنین ضمن تاکید برگسترش همکاری های فی مابین، ابراز امیدواری نمود تا این همکاری ها در همه زمینه ها ادامه داشته باشد.

478 (5).JPG
478 (1).JPG
478 (2).JPG
478 (3).JPG
478 (4).JPG
478 (5).JPG
478 (1).JPG
478 (2).JPG
478 (3).JPG
478 (4).JPG
478 (5).JPG
478 (1).JPG
478 (2).JPG
478 (3).JPG
478 (4).JPG
478 (5).JPG
478 (1).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *