با حضور کارشناسان و مهندسین نیروگاه شریعتی، جلسه ارائه سیستم سیگنال برای مدیریت اسناد فنی توسط دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات، برگزار گردید.

جلسه ای با حضور کارشناسان و مهندسین نیروگاه شریعتی مشهد در خصوص آشنایی با نرم افزار سیستم مدیریت اسناد با عنوان سیستم سیگنال به منظور طبقه بندی و نگهداری کلیه مستندات سازمان و راههای به کار گیری آن توسط دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، در این جلسه که تعدادی از کارشناسان و مهندسین بهره برداری،امور کنترل، دفتر مهندسی و فناوری اطلاعات نیروگاه شریعتی، حضور داشتند، مهندس محمودی، مدیر دفتر فناوری اطلاعات ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه به ارائه انجام کار این سیستم پرداخت. وی گفت: سیگنال یک سیستم مدیریت اسناد است که به منظور طبقه بندی و نگهداری کلیه مستندات سازمان، طراحی و پیاده سازی گردیده است.
مدیر دفتر فناوری اطلاعات با اشاره به وجه تمایز این سیستم با سیستم های مشابه، افزود: وجه تمایز این سیستم با سیستم های مشابه، امکان تبدیل تصاویر به اشیاء منطقی و افزودن فیلدهای اطلاعاتی به بخش های مختلف یک تصویر می باشد که کار با نرم افزار را به خصوص در ارتباط با کاتالوگ ها و نقشه های فنی، وارد یک لایه مفهومی و هوشمند می کند. وی همچنین در خصوص پیاده سازی یک رابط کاربری مبتنی بر سیستم عامل اندروید، گفت: با تلاش همکارانمان در این مجموعه توانسته ایم، کاربرد این سیستم را در گوشی های همراه و تبلت ها فراهم نماییم. در پایان معرفی ایشان، حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص این سیستم پرداختند.

451 (5).JPG
451 (1).JPG
451 (2).JPG
451 (3).JPG
451 (4).JPG
451 (5).JPG
451 (1).JPG
451 (2).JPG
451 (3).JPG
451 (4).JPG
451 (5).JPG
451 (1).JPG
451 (2).JPG
451 (3).JPG
451 (4).JPG
451 (5).JPG
451 (1).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *