به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر کارکنان با مدیران، جلسه پرسش و پاسخ مدیر عامل محترم نیروگاه طوس در امور مالی و اداری برگزار گردید

به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر کارکنان با مدیران و بررسی مشکلات و معضلات موجود، جلسه ی پرسش و پاسخ کارکنان امور مالی و اداری با حضور مدیرعامل محترم و در ساختمان مالی اداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای صابری مدیر امور مالی اداری نیروگاه، ضمن ابراز تشکر از حضور ایشان در جمع همکاران، بیان نظرات و دیدگاهها را عامل اصلی رشد، توسعه و پیشرفت کمی وکیفی هر شرکتی دانست و افزود: مطالبه گری منطقی از ویژگیهای هر سازمانی است و ما تمام تلاش خود را برای رفع مسائل و مشکلات انجام خواهیم داد.
پس از ایشان مهندس سید محمد افخمی مصطفوی با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران این امور، به بیان مطالب خود در خصوص موارد مختلف پرداختند. مهندس افخمی مصطفوی ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران امورهای مختلف برای انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۲ و راه اندازی این واحد بدون کمترین مشکل، با تأکید بر تأمین نیازمندی مشترکان با تولید برق پایدار، استاندارد و مطمئن خاطر نشان کرد: از مهمترین وظیفه کارکنان تلاش برای پایداری در شبکه برق کشور است و ما نیز در حوزه مدیریت، تمامی تلاش خود را برای رفع نیازهای مادی و معنوی کارکنان به کار خواهیم بست.
مدیرعامل محترم نیروگاه گفت: اطلاع از چالشها و مشکلات سازمان و کارکنان به صورت رو در رو می تواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف سازمان نماید.
ایشان در پایان سخنان خود افزود: این جلسات در راستای تقویت ارتباط و تعامل بیشترکارکنان با مدیریت جهت حفظ و تقویت انگیزه نیروی انسانی که بعنوان با ارزشترین سرمایه اصلی یک سازمان می باشد، تشکیل می گردد و حل مشکلات پیش روی کارکنان بایستی دغدغه اصلی مدیران سازمان باشد.
خاطر نشان می شود در این نشست کارکنان امور مالی و اداری هم در فضایی صمیمی به بیان مشکلات خود در زمینه های مختلف، نظیر حقوق و دستمزد، امکانات رفاهی و ورزشی، تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی پرداختند و ایشان نیز توضیحات لازم را در خصوص موارد مطرح شده اعلام نمودند.

431 (4).JPG
431 (5).JPG
431 (6).JPG
431 (7).JPG
431 (8).JPG
431 (9).JPG
431 (1).JPG
431 (2).JPG
431 (3).JPG
431 (4).JPG
431 (5).JPG
431 (6).JPG
431 (7).JPG
431 (8).JPG
431 (9).JPG
431 (1).JPG
431 (2).JPG
431 (3).JPG
431 (4).JPG
431 (5).JPG
431 (6).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *