پیام تقدیر مدیرعامل محترم نیروگاه طوس از تلاش های کارکنان در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۲

مهندس سید محمد افخمی مصطفوی، مدیر عامل محترم شرکت مدیریت تولید برق طوس، طی پیامی از زحمات کلیه کارکنان نیروگاه در انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۲ تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، در متن این پیام آمده است:
همکاران و پیمانکاران گرامی
با اهداء سلام و تحیت،
در دنیای امروز اهمیت نقش انرژی برق بر کسی پوشیده نیست، به ‌طوری که زندگی عادی شهروندان، چرخش چرخ صنایع و خدمت‌رسانی سازمان‌های عمومی و خدماتی را بدون آن نمی‌توان تصور کرد.
خداوند متعال را سپاس می‌گویم که بار دیگر با دستان توانمند و تلاش خستگی ناپذیر شما عزیزان، شاهد اتمام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۲ هستیم، بدون شک این خدمات خالصانه و صادقانه شما که نشان از وظیفه شناسی و تعهد شما است ، سهم بسزایی در خدمت رسانی به مردم شریف کشورمان ایفا می نماید.
درود بر همت بلند‌تان که با استعانت از ایزد منان و با اتکا بر خلاقیت، مسئولیت‌پذیری، همدلی و همکاری و دقت مطلوب در فرآیندهای کاری با راه اندازی بدون نقص واحد، باعث کسب افتخاری دیگر برای شرکتمان شدید.
بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاشهای بی دریغ همه همکاران در امورهای مختلف و پیمانکاران عزیز که در دستیابی به این موفقیت نقش داشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت ‌نمایم. امید است با همدلی و همراهی شما، شاهد موفقیت‌های بیشتر و پیشرفت روز افزون در نیروگاه طوس و صنعت برق باشیم.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *