با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس از آقای یوسف رحیمی از پرسنل امور بهره برداری، دارنده دو مدال طلای مسابقات سراسری شنای وزارت نیرو، تقدیر به عمل آمد.

با حضور مدیر عامل محترم نیروگاه طوس از آقای یوسف رحیمی از پرسنل امور بهره برداری که در مسابقات سراسری شنای وزارت نیرو توانست دو مدال طلای این مسابقات را کسب نماید، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، با حضور مدیر عامل محترم نیروگاه طوس، جناب آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی از آقای یوسف رحیمی که در مسابقات سراسری شنای وزارت نیرو توانست دو مدال طلای این مسابقات را کسب نماید، تقدیر به عمل آمد. در این دیدار که مدیر روابط عمومی و مسئول ورزش نیروگاه نیز حضور داشتند مهندس افخمی مصطفوی ضمن تقدیر از زحمات ایشان برای کسب دو مدال با ارزش، خاطر نشان کردند سعی و تلاش و همت شما در کسب این نشان ها، حاکی از روحیه خستگی ناپذیر و جدیت بسیار زیاد می باشد و گفت باعث مباهات است که یکی از کارکنان جوان این شرکت توانسته است در سطح کشوری حائز این مقام شود .ایشان همچنین ورزش را به عنوان عامل مهم در سلامت فردی و اجتماعی دانست و افزود : ورزش می تواند ابزار بسیار مهمی برای افزایش راندمان افراد در محیط کار و زندگی اجتماعی باشد.
گفتنی است نوزدهمین دوره مسابقات سراسری شنای برادران وزارت نیرو که با حضور تیم های صنعت آب و برق و در رده های سنی مختلف از استانهای کشور از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۸ شهریور ماه ۹۸ به میزبانی هیات ورزش استان مرکزی، شرکت آب و فاضلاب روستایی برگزار گردید. که در این دوره از مسابقات آقای یوسف رحیمی از همکاران امور بهره برداری با حضور خود و آمادگی کامل توانست در رشته های ۱۰۰ متر کرال سینه و ۱۰۰ متر قورباغه دو مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

423 (1).JPG
423 (2).JPG
423 (3).JPG
423 (1).JPG
423 (2).JPG
423 (3).JPG
423 (1).JPG
423 (2).JPG
423 (3).JPG
423 (1).JPG
423 (2).JPG
423 (3).JPG
423 (1).JPG
423 (2).JPG
423 (3).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *