همزمان با روز پزشک و با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس در محل بهداری، از خدمات آقای دکتر خوشی، تجلیل به عمل آمد

همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور مدیرعامل محترم در محل واحد بهداری نیروگاه طوس، از خدمات آقای دکتر خوشی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، روز پزشک تنها روز یک صنف و یک حرفه نیست؛ بلکه روزی است برای صیانت از سلامت مردم و ارج‌ نهادن به خدمات آنانی‌ که برای حفظ نعمت سلامتی تلاش می کنند. پزشک در افق نگاه مردم همواره از قداست و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این روز فرصت مغتنمی بود تا به همین بهانه از خدمات آقای دکتر خوشی پزشک محترم نیروگاه طوس تجلیل به عمل آید.
مهندس سید محمد افخمی مصطفوی در این دیدار با تبریک روز پزشک به ایشان که بیش از ۱۴ سال است در نیروگاه طوس حضور دارند، ضمن تقدیر از خدماتشان از نزدیک در جریان روند امور درمانی شرکت قرار گرفتند. ایشان همچنین در این دیدار بر رسیدگی هر چه بیشتر مسائل مرتبط با سلامتی همکاران تأکید نموده و از وی خواستند تا زمینه های لازم را برای دریافت خدمات درمانی همکاران فراهم نمایند. آقای دکتر خوشی هم در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل محترم، آمادگی خود را برای انجام فعالیتهای مرتبط با واحد بهداری اعلام نمودند. در پایان این دیدار نیز به رسم یادبود شاخه گل به همراه هدیه ای از طرف مدیرعامل محترم به ایشان اهدا گردید.

368 (1).JPG
368 (2).JPG
368 (3).JPG
368 (1).JPG
368 (2).JPG
368 (3).JPG
368 (1).JPG
368 (2).JPG
368 (3).JPG
368 (1).JPG
368 (2).JPG
368 (3).JPG
368 (1).JPG
368 (2).JPG
368 (3).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *