موفقیت نیروگاه طوس در تولید بیش از ۳۷۲۹ میلیون کیلو وات ساعت انرژی با ضریب پایایی ۹۹٫۶۵% در سال۹۷

نیروگاه طوس به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی و تولید برق در استان خراسان به شمار می آید. این شرکت نقش مهمی در ارائه خدمات به بخش های مختلف صنعتی،خدماتی و رفاهی و بیشترین نقش را در تأمین برق مورد نیاز شهر مقدس مشهد بر عهده دارد. آمادگی هر چه بیشتر واحدهای این نیروگاه علاوه بر پایداری تولید و تأمین نیاز شبکه، می تواند به لحاظ استراتژیک نیز برای همه مراکز مهم صنعتی و تولیدی حائز اهمیت باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس و بنا بر اعلام مهندس دلارام، کارشناس دفتر برنامه ریزی و آمار در سال ۹۷ با توکل به حضرت احدیت و تلاش متخصصان و تلاشگران عرصه صعنت برق در این شرکت، توانسته ایم بیش از ۳۷۲۹ میلیون کیلو وات ساعت انرژی تولید ناخالص را برای تأمین نیازهای آحاد جامعه تولید نماییم.
وی افزود: با تعهد و پشتکار نیروگاه طوس در تولید برق پایدار در سال۹۷، این شرکت توانست با ضریب خروج اضطراری سالانه  ۰/۳۵ %و راندمان متوسط سالیانه ی ۳۶٫۸% به این میزان تولید، دست یابد.همچنین در طی سال ۹۷ این نیروگاه آمادگی تولید انرژی به میزان بیش از ۴۴۴۶  میلیون کیلو وات ساعت را داشته است که  ۸۳٫۸۹ % این آمادگی منجر به تولید انرژی شده است. خاطرنشان می‌شود بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات اصولی و به موقع، نقش موثری در تحقق این امر داشته است.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *