با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس، مدیر کل محترم حراست استان خراسان رضوی، مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و جمعی مدیران، مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حراست نیروگاه طوس برگزار گردید

با حضور مهندس سید محمد افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم نیروگاه طوس، آقای عامری مدیر کل حراست استان خراسان رضوی و همچنین مهندس زاهد مدیر عامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و جمعی از مدیران مراسم تودیع آقای بامشکی سرپرست سابق اداره حراست و معارفه آقای عبدی مدیر جدید اداره حراست برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس در آغاز این مراسم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه از زحمات آقای بامشکی در زمان تصدی سرپرستی حراست این شرکت قدردانی و برای آقای عبدی در این پست مهم آرزوی توفیق نمودند.ایشان با اشاره به نقش مهم حراست در نیروگاه طوس افزود: این اداره می بایستی،برای برقراری امنیت فکری و صیانت از همکاران دوشادوش سایر امورها و ادارات جهت خدمت هر چه بیشتر به جامعه که همان تولید برق پایدار و ومطمئن و ارائه آن به شبکه برق می باشد تلاش نماید.
آقای عامری مدیر کل حراست استان خراسان رضوی هم در این جلسه با تبریک اعیاد دهه کرامت ضمن حائز اهمیت دانستن صیانت از اسرار مردم و نظام به جایگاه و نقش حراستها در شرکت هایی مانند نیروگاه طوس اشاره نمود و گفت : با توجه به نامگذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، حراستها می توانند با همراهی با سایر بخش های مختلف و درکنار یکدیگر بودن به دستیابی به این شعار مهم کمک شایانی نمایند. عامری همچنین گفت : توقع ما از همه مدیران حراست این است که علاوه بر انجام وظابف محوله سازمانی با سعه صدر و شکیبایی مسائل مختلف را رصد و مورد ارزیابی قرار دهند.
مهندس زاهد مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس هم در این جلسه، ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند آقای بامشکی برای آقای عبدی در این پست جدید آروزی موفقیت نمودند.
آقای بامشکی سرپرست سابق حراست نیروگاه طوس ضمن تقدیر و تشکر از همه حاضرین در جلسه به بیان نکاتی در خصوص کارهای انجام شده در نیروگاه طوس پرداخت و گفت : ما به لطف پروردگار توانستیم رتبه برتر حراستها در صنعت برق استان در سال ۹۷ را تصاحب نمائیم که انجام این امر مهم با همراهی و همکاری همه امورها و ادارات به خصوص همکاران زحمتکش در اداره حراست و امور محرمانه محقق گردید. ایشان در پایان صحبتهایشان برای آقای عبدی در این سمت آرزوی موفقیت نمودند.
آقای عبدی هم به عنوان مدیر جدید حراست و امور محرمانه نیروگاه طوس، ضمن قدردانی از اعتماد انجام شده برای محول نمودن این امر خطیر یکی از ارکان مهم و اساسی خود را در این اداره اعتماد سازی هر چه بیشتر حراست با سایر امورها دانست.وی ابراز امیداوری نمود که با همراهی،همفکری با همه ارکان مدیریتی در نیروگاه طوس بتواند در انجام این مسئولیت مهم موفق باشد.

344 (3).JPG
344 (4).JPG
344 (5).JPG
344 (6).JPG
344 (7).JPG
344 (8).JPG
344 (1).JPG
344 (2).JPG
344 (3).JPG
344 (4).JPG
344 (5).JPG
344 (6).JPG
344 (7).JPG
344 (8).JPG
344 (1).JPG
344 (2).JPG
344 (3).JPG
344 (4).JPG
344 (5).JPG
344 (6).JPG

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *