جلسه معارفه و تودیع هیئت مدیره نیروگاه طوس برگزار گردید

جلسه معارفه و تودیع هیئت مدیره نیروگاه طوس با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه طوس ،مدیران امور و مدیران شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین و شرکت افق تأمین انرژی طوس و پارس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیرت تولید برق طوس، در ابتدای جلسه  آقای مهندس افسر مدیرعامل محترم شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین، از زحمات و خدمات هیئت مدیره سابق تشکر و قدردانی نموده و برای اعضای جدید نیز در مسئولیت جدیدشان آروزی توفیق نمودند.

در ادامه آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم نیروگاه طوس نیز ضمن آرزوی قبولی عبادات در این ماه مبارک به بیان نکاتی درباره شرکت و هیئت مدیره پرداختند.

ایشان تعهد،تخصص و دلسوزی پرسنل و حتی تعلق خاطر خانواده های همکاران نیروگاه طوس را ستودنی ارزیابی نموده و افزود: این شرکت با وجود چنین پرسنلی است که تا کنون بدون کمترین مشکلی به تولیدی پایدار و باکیفیت ادامه می دهد.ایشان گفت : نتیجه تلاش همه همکاران ما در امورهای مختلف باعث شده تا نیروگاه طوس به عنوان (( بنچمارک )) به لحاظ تولید و میزان توقف ناخواسته دست یابد که این برای ما مایه بسی مباهات و افتخار است.مهندس افخمی مصطفوی همچنین در خصوص هیئت مدیره جدید گفت : با توجه به بازنشسته شدن آقایان مهندسین رئیسیان زاده و یعقوبی می بایستی برای این پست هم تمهیداتی اندیشیده می شد که با همفکری و تعاملات صورت گرفته آقایان مهندس یاسین زاده و مهندس  عظیمی به عنوان اعضای جدید کارشان را آغاز خواهند نمود.ایشان در پایان سخنان خود از زحمات هیئت مدیره سابق ابراز قدردانی نموده و برای اعضای جدید در این پست حساس آرزوی توفیق نمودند.

پس از پایان سخنان ایشان اعضای سابق هیئت مدیره نیروگاه نیز به بیان صحبتهای خود پرداختند. مهندس رئیسیان زاده در ابتدای سخنان خود،ایام رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشت و پیشاپیش عید سعید فطر را نیز به حاضرین تبریک گفت. ایشان از خدمت در نیروگاه طوس طی سالهای متمادی ابراز رضایت نموده و گفت : ما با همکاری و همراهی سایر قسمت های مختلف در تلاش بودیم تا  با کار در این مجموعه و حفظ کرامت نیروی انسانی و توجه به خواسته های مادی و معنوی آنها اثرات آن را در شکوفایی و توسعه سایر صنایع شاهد باشیم.ایشان نیز برای اعضای جدید آرزوی موفقیت در کارشان  نمودند.

مهندس یعقوبی عضو سابق هیئت مدیره نیز وجود این تشکیلات  را در هر شرکتی به لحاظ راهبری با اهمیت دانسته و گفت : ما توانستیم چه به لحاظ تولید و چه به لحاظ درآمد زایی نقش بسزایی را در این خصوص ایفا نمائیم.

مهندس یاسین زاده از اعضای جدید هیئت مدیره با تشکر از حسن ظن مجموعه برای انتخاب ایشان در سخنان خود به نقش و جایگاه مهم هماهنگی بین سهامداران و نیروگاه طوس پرداخته و به مهم ترین مسئولیتهای خود در این هیئت که حل مشکلات قبلی و تبادل اطلاعات برای شفاف سازی فی مابین می باشد اشاره نمود.

مهندس عظیمی دیگر عضو جدید هیئت مدیره نیز کار در پست جدید را بسیار مهم و حائز اهمیت دانسته و بر تعامل،همکاری و تلاش برای درک متقابل تأکید نمودند.

در پایان این جلسه هریک از مدیران امور نیز با تبریک به اعضای جدید و آروزی موفقیت برای اعضای سابق هیئت مدیره به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

340 (1).JPG
340 (2).JPG
340 (3).JPG
340 (4).JPG
340 (5).JPG
340 (6).JPG
340 (1).JPG
340 (2).JPG
340 (3).JPG
340 (4).JPG
340 (5).JPG
340 (6).JPG
340 (1).JPG
340 (2).JPG
340 (3).JPG
340 (4).JPG
340 (5).JPG
340 (6).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *