مدیرعامل محترم نیروگاه طوس و مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس ( مالک نیروگاه ) از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۴ نیروگاه، بازدید به عمل آوردند

با توجه به انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۴ نیروگاه طوس، جناب آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم نیروگاه طوس به همراه جناب آقای مهندس قانع مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس(مالک نیروگاه ) از روند این تعمیرات در واحد ۴ بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، با توجه حساسیت تولید برق در کشور و نیاز به آماده بودن همه واحدهای نیروگاه برای ارائه خدمات مطلوب در این صنعت مهم، همچنین مواجهه با فصل گرما، مدیر عامل محترم نیروگاه طوس به همراه مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و مدیران امور از قسمتهای مختلف گروههای تعمیرات، بازدید به عمل آوردند.
جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی در این بازدید، توضیحات لازم در خصوص چگونگی انجام کار، توسط گروههای مختلف در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۴ را برای ایشان ارائه نمود. وی در بخش های مختلف در حال بازدید گفت: از آغاز به کار نیروگاه تا اکنون تمامی تعمیرات اعم از اساسی،نیمه اساسی،میاندوره ای و …. با دستان پرتوان پرسنل کوشا، تلاشگر و ماهر به سرانجام رسیده است و آمادگی واحدهای نیروگاه نتیجه تلاش شبانه روزی همه امورهای مختلف نیروگاه می باشد.ایشان با ابراز امیدواری از اتمام این تعمیرات در موعد مقرر خاطر نشان کرد : تمام اهتمام ما در این است که این تعمیرات در زمان تعیین شده به پایان برسد تا بتوانیم ضمن آمادگی هر چه بیشتر برای فصل گرما، خدمات مطلوبتری را نیز به هم استانی های عزیزمان ارائه نمائیم.در این بازدید مدیران امور نیز به آشنایی با انجام کار در امورهای خود و بیان مسائل مربوط به این تعمیرات پرداختند.

311 (1).JPG
311 (2).JPG
311 (3).JPG
311 (4).JPG
311 (5).JPG
311 (6).JPG
311 (1).JPG
311 (2).JPG
311 (3).JPG
311 (4).JPG
311 (5).JPG
311 (6).JPG
311 (1).JPG
311 (2).JPG
311 (3).JPG
311 (4).JPG
311 (5).JPG
311 (6).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *