برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تهدیدها و آسیبهای فضای مجازی برای جمعی از همکاران و خانواده های محترمشان در فرهنگسرای رسانه

با هماهنگی های انجام شده توسط اداره حراست و امور محرمانه و شورای فرهنگی نیروگاه طوس، کارگاه آموزشی آشنایی با تهدیدها و آسیب های فضای مجازی با حضور همکاران و خانواده های محترمشان در فرهنگسرای رسانه برگزار گردید.

در ابتدای این کارگاه آموزشی آقای مهندس رئیسیان زاده، معاونت مهندسی و برنامه ریزی شرکت به نمایندگی از طرف مدیرعامل محترم، ضمن خوش آمدگویی به همکاران و خانواده محترمشان و عرض تبریک آغاز ایام ا… دهه مبارک فجر، به بیان آسیب‌ها و خطرات پیرامون حوزه فضای مجازی و استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی در خانواده ها پرداخت.
پس از سخنان ایشان کارگاه آموزشی با حضور مهندس مرتضوی یکی از اساتید حوزه فضای سایبری حراست کل استان خراسان رضوی آغاز گردید. وی در جمع همکاران و خانواده های محترمشان، توضیحاتی درباره وضعیت فضای مجازی و اینترنت در ایران، تعاریف تهدید، ویژگیهای فضای سایبری راهکارهای مقابله با تهدیدات سایبری، ارائه داد.
وی همچنین گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از نرم افزارهای اجتماعی که درحال حاضر در بین همه آحاد جامعه به خصوص جوانان به شدت فراگیر شده است، نیاز است برای استفاده درست و بهتر از این شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و ایجاد بستری مناسب، این گونه کارگاههای آموزشی کوتاه مدت برگزار گردد.
مهندس مرتضوی افزود : گسترش تاثیر فضای مجازی در حوزه رابطه فرزندان و والدین و نقش خانواده به عنوان مرجع باید به صورت آگاهانه و همراه با محبت و مودت تحت کنترل باشد تا ارکان اساسی جامعه که همان خانواده ها هستند دچار تزلزل و از هم پاشیدگی نگردد. وی در پایان افزود: امیدواریم این دوره های آموزشی همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم برای هر چه بیشتر و بهتر، افکار عمومی را نسبت به اثرات آن آگاه نمائیم.

289 (2).JPG
289 (3).JPG
289 (4).JPG
289 (5).JPG
289 (6).JPG
289 (7).JPG
289 (1).JPG
289 (2).JPG
289 (3).JPG
289 (4).JPG
289 (5).JPG
289 (6).JPG
289 (7).JPG
289 (1).JPG
289 (2).JPG
289 (3).JPG
289 (4).JPG
289 (5).JPG
289 (6).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *