دومین جلسه آموزشی دوره امنیت ملی با موضوع تخلیه تلفنی در نیروگاه طوس برگزار گردید

با هدف آشنایی هر چه بیشتر با تخلیه تلفنی و در راستای تدام مباحث مربوط به امنیت ملی و فضای سایبری، دومین جلسه آموزشی این دوره ها در تاریخ ۹۷/۰۹/۲۶ با موضوع (( تخلیه تلفنی )) برای ۵۵ نفر از مدیران و مشاغل حساس نیروگاه طوس در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.

تخلیه تلفنی تلاش آگاهانه دشمن است که با بهره گیری از فریب، غفلت یا سهل انگاری مخاطب نسبت به کسب اطلاعات با القای خواسته های خود در یک تماس تلفنی اقدام می کند.به منظور آشنایی مدیران و سایر مشاغل حساس نیروگاه طوس با انواع تهدیدات و تخلیه اطلاعات و لزوم رعایت اصول حفاظت گفتار در حین مکالمات، جلسه آموزشی در تاریخ ۹۷/۰۹/۲۶ با موضوع (( تخلیه تلفنی )) برای ۵۵ نفر از مدیران و مشاغل حساس نیروگاه طوس در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.

در این دوره که توسط یکی از مدرسان حراست کل استان خراسان رضوی تدریس شد، حاضرین در جلسه با عناوینی همچون پرحرفی، غضب، جدل ، اطمینان بیش از حد به دیگران، رسانه ها و فضای مجازی همچنین طمع دیگران در کسب اطلاعات مهم و تحت شعاع قرار گرفتن حفاظت گفتار و تخلیه اطلاعاتی، آشنا شدند. همچنین روش های مختلف سرویس های جاسوسی و تخلیه تلفنی از طریق تلفن، فاکس، دیتا، فضای مجازی و شنود تماس های تلفنی و نمونه هایی از تخلیه تلفنی بصورت تصویری جهت آگاهی بیشتر به شرکت کنندگان ارائه گردید.

279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG
279 (1).JPG
279 (2).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *