برگزاری سمینار ” بررسی تاثیر رابطه فشار کندانسور هوایی از دیدگاه اقتصادی و رفع محدودیت تولید نیروگاه طوس”

سمینار آموزشی “بررسی تاثیر رابطه فشار کندانسور هوایی از دیدگاه اقتصادی و رفع محدودیت تولید نیروگاه طوس” (از پروژه های تحقیقاتی پایان یافته کمیته تحقیقات و نظام مشارکت) توسط آقای دکتر سید مجید هاشمیان و آقای دکتر سید مهدی جباری ، در سالن اجتماعات نیروگاه طوس برگزار گردید.

نوع و سطح فعالیت‌های پژوهشی یکی از شاخص‌های اصلی توسعه و پیشرفت محسوب می‌شود. موفقیت در تمام فعالیت‌های مربوط به توسعه صنایع، کشاورزی، خدمات و… به گونه‌ای به گسترش فعالیت‌های پژوهشی بستگی دارد. در واقع پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید. اگر پژوهشی انجام نشود، دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچار سکون و رکود خواهد شد. از اینرو کمیته تحقیقات و نظام مشارکت نیروگاه طوس با فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی و انجام پروژه تحقیقاتی در این زمینه پیشرفت خوبی داشته است و یکی از پروژههای تحقیقاتی آن با عنوان” بررسی تاثیر رابطه فشار کندانسور هوایی از دیدگاه اقتصادی و رفع محدودیت تولید نیروگاه طوس”به پایان رسیده است.

در همین راستا،سمینار این پروژه در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۹/۲۷ توسط آقای دکتر سید مجید هاشمیان و آقای دکتر سید مهدی جباری درسالن اجتماعات نیروگاه با حضور پرسنل نیروگاه برگزار گردید و در این سمینار پس از ارائه توسط محققین آن، بحث و تبادل پیرامون نتایج آن توسط پرسنل انجام گردید.

لازم بذکر است آقای دکتر ظفرمند و آقای مهندس نعمتی بعنوان ناظرین این پروژه و آقای مهندس گوهریان بعنوان همکار پروژه فعالیت داشتند.

272 (1).JPG
272 (2).JPG
272 (3).JPG
272 (1).JPG
272 (2).JPG
272 (3).JPG
272 (1).JPG
272 (2).JPG
272 (3).JPG
272 (1).JPG
272 (2).JPG
272 (3).JPG
272 (1).JPG
272 (2).JPG
272 (3).JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *