تأمین بیش از ۱۵ قطعه حساس و مورد نیاز امورهای تعمیراتی توسط کمیته قطعات ساخت داخل نیروگاه طوس در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳

طبق برنامه زمان بندی شده برای انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ و تأمین لوازم و قطعات مورد نیاز برای فعالیت های جاری امورهای تعمیراتی بیش از ۱۵مورد قطعه مورد نیاز این امورها ، توسط کمیته قطعات ساخت داخل تأمین گردید.

با توجه به وظیفه کمیته قطعات ساخت داخل در بومی سازی، خودکفائی و ارتقای توان داخلی و حمایت و پشتیبانی از تمامی ظرفیتهای موجود در تجهیز و تأمین قطعات مورد نیاز و مهم امورهای مختلف تعمیراتی و بکارگیری آن در بخش های مختلف، بیش از ۱۵ قطعه حساس مورد مصرف برای انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ در اختیار آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، این کمیته با توجه به درخواست امورهای تعمیراتی برای تأمین قطعات و لوازم مهم مورد نیاز، اقدام به بررسی، شناسایی تست و آزمایش قطعات تولید شده در شرکت های داخلی می نماید که پس از تأیید امورها در بخش های مختلف، مورد استفاده قرار گرفته است.

شایان ذکر است، قطعات ساخته شده در داخل به لحاظ کیفیت مشابه نمونه های خارجی بوده و در بیشتر مواقع با تغییر آلیاژ و طراحی آنها حتی از نمونه خارجی نیز عملکرد بهتری را داشته است.

خاطر نشان می شود فعالیتهای این کمیته در طی سال جاری بیش از تعداد یاد شده می باشد که در خبرهای بعدی به آنها اشاره خواهد شد.

13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.JPG
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.JPG
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *