بازدید و برگزاری جلسه مشترک سرپرست محترم شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین با مدیرعامل محترم و مدیران امور نیروگاه طوس،همزمان با تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳

سرپرست محترم شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین به همراه جناب آقای مهندس قانع ، مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و آقای دکتر رسائی نیا مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی پارس با حضور در نیروگاه طوس از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ بازدید و در جلسه ی مشترک با مدیرعامل محترم و مدیران امور نیروگاه طوس به بیان نقطه نظرات و دیدگاهها و بررسی مسائل مربوط به این شرکت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس، سرپرست جدید شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین به همراه جناب آقای مهندس قانع مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس و آقای دکتر رسائی نیا مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی پارس با حضور در نیروگاه طوس، ضمن بازدید و سرکشی از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ از نزدیک در روند جریان انجام این تعمیرات قرار گرفتند و در جلسه مشترک با مدیرعامل محترم و مدیران امور به بیان نقطه نظرات و دیدگاهها و بررسی مسائل مربوط به این شرکت پرداختند.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم نیروگاه طوس ضمن خوش آمد گویی به ایشان و هیأت همراه به معرفی مدیران امور نیروگاه پرداختند و آقای مهندس سهامیان، مدیر روابط عمومی نیز به تشریح فعالیتهای قسمتهای مختلف و چگونگی تولید برق در این شرکت پرداخت.

پس از معرفی ایشان، آقای مهندس افسر، سرپرست شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین با ابراز خرسندی از حضور در نیروگاه طوس، از زحمات تمامی همکاران در امورها و بخش های مختلف نیروگاه قدردانی نمودند.وی با اشاره به انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ از مدیران خواستند تا نسبت به کاهش هزینه های مرتبط با تعمیرات اقدام نمایند.
ایشان همچنین از مدیران خواستند تا به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود درباره مسائل مربوط به شرکت بپردازند.

پس از سخنان ایشان مدیرعامل محترم نیروگاه با اشاره به سابقه طولانی نیروگاه در تولید برق با کیفیت و مطمئن در سطح استان و شبکه و کسب افتخارات بسیاری در صنعت برق کشور افزود : در تمامی این سالها با توجه به محدودیت های موجود، این شرکت توانسته است با کسب رتبه های بالا در پایداری تولید و داشتن کمترین نرخ ضریب خروج اضطراری به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را به خوبی انجام دهد. ایشان همچنین گفت : با توجه به بحران های مالی سالهای اخیر که در سطح کشور شاهد آن هستیم نیروگاه طوس با داشتن نیروهای متخصص، متعهد و توانمند توانسته است در سال گذشته به پایین ترین نرخ ضریب خروجی اضطراری یعنی ۰/۲ برسد که این نشان از عزم و اراده جدی برای خدمت هر چه بیشتر به کشور عزیزمان است.

مهندس افخمی مصطفوی گفت : با توجه به برنامه ریزی های مدون و از پیش تعیین شده، همچنین لزوم انجام تعمیرات میاندوره ای و نیمه اساسی برای آمادگی و تولید برق پایدار شبکه نیاز به تأمین تجهیزات فنی واحدها در زمان تعمیرات امری مهم و اجتناب ناپذیر است که می بایستی در جهت رفع مشکلات مربوط به آن و تأمین کالاهای مورد نیاز اقدام گردد. ایشان در بخش پایانی صحبتهای خود در این جلسه ابراز امیدواری کرد تا این جلسات مشترک و بازدیدها همچنان ادامه داشته باشد.

پس از ایشان مدیران امور نیروگاه به تشریح فعالیتها، مسائل و مشکلات مربوط به هر امور و بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند. در ادامه جناب آقای مهندس قانع مدیرعامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس با تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان نیروگاه در نگه داشتن پایین ترین نرخ ضریب خروج اضطراری افزود: در سالهای گذشته به دلایل مختلف نرخ خرید برق همچنان ثابت مانده است وی همچنین گفت : با هماهنگی های قبلی برای انجام هر چه بهتر روندهای کاری در بخش های مختلف کارگروههای این شرکت در نیروگاه حضور خواهند داشت.
خاطر نشان می شود ، در پایان این جلسه با مشایعت مدیرعامل محترم نیروگاه طوس و مدیران امور از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ بازدید به عمل آوردند.

SC_1248.JPG
SC_1244.JPG
SC_1245.JPG
SC_1246.JPG
SC_1247.JPG
SC_1248.JPG
SC_1244.JPG
SC_1245.JPG
SC_1246.JPG
SC_1247.JPG
SC_1248.JPG
SC_1244.JPG
SC_1245.JPG
SC_1246.JPG
SC_1247.JPG
SC_1248.JPG
SC_1244.JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *