بازدید اعضای هیأت مدیره شرکت افق تأمین انرژی طوس ( مالک نیروگاه ) از نیروگاه طوس

با توجه به حساسیت صنعت برق و آشنایی هر چه بیشتر با این صنعت مهم، همچنین بازدید از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ ، اعضای هیأت مدیره شرکت افق تأمین انرژی طوس از نیروگاه طوس بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس ، آقایان پاشایی ، مهندس سیم فروش و مهندس قانع اعضای محترم هیأت مدیره شرکت افق تأمین انرژی طوس ضمن حضور در نیروگاه طوس، از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد۳ و همچنین تعمیرات میاندوره ای واحد ۱ بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با برگزاری جلسه ی مشترک آغاز گردید، آقای مهندس افخمی مصطفوی،مدیرعامل محترم شرکت مدیریت تولید برق طوس ضمن خوش آمدگویی به ایشان، با ارائه گزارشی به روند اجرایی فعالیت‌های انجام شده در تعمیرات نیمه اساسی و میاندوره ای حال حاضر درنیروگاه طوس پرداخته و اظهار داشتند این شرکت در زمینه انجام فرایند تعمیرات، سابقه طولانی و با افتخاری دارد و همچنان با داشتن پرسنل متعهد، متخصص و تلاشگر، آمادگی لازم برای پیشبرد اهداف صنعت مهم و زیربنایی برق را دارد.ایشان با اشاره به مسائل و مشکلات مهم در زمینه تأمین قطعات و کالاهای مورد نیاز برای تعمیرات با توجه به شرایط تحریم و وضعیت فعلی بازار کشور، گفتند : تمام تلاش ما در شرکت این است که بتوانیم قطعات و لوازم مورد نیاز خود را با بهره گیری از مهندسی معکوس و از طریق شرکت های دانش بنیان و تا حد بسیار زیادی در داخل کشور و استان تأمین نمائیم. این امر مهم به بومی سازی ساخت قطعات کمک شایانی می نماید و هم ار خروج سرمایه ملی به خارج از کشور، جلوگیری می نماید.

پس از سخنان مدیرعامل محترم نیروگاه، جناب آقای پاشایی و آقایان مهندس قانع و مهندس سیم فروش با ابراز خرسندی برای حضور در نیروگاه طوس، ضمن تأیید حساسیت صنعت برق در شرایط کنونی از تلاش ها و زحمات پرسنل نیروگاه طوس تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه این جلسه نیز هر یک از مدیران نیروگاه به بیان نقطه نظرات و مسائل مرتبط به امور خود پرداختند.

پس از پایان جلسه اعضای هیأت مدیره به همراه مدیران امور و تنی چند از کارشناسان و ناظران شرکت افق تأمین انرژی طوس ضمن بازدید میدانی از روند تعمیرات نیمه اساسی واحد ۳ و تعمیرات میاندوره ای واحد ۱ ، نسبت به مشکلات و سختی های تولید برق در نیروگاه اذعان داشتند و آمادگی خود را برای همکاری های هر چه بیشتر فی مابین اعلام نمودند.

SC_1204.JPG
SC_1205.JPG
SC_1206.JPG
SC_1207.JPG
SC_1208.JPG
SC_1209.JPG
SC_1199.JPG
SC_1200.JPG
SC_1201.JPG
SC_1202.JPG
SC_1203.JPG
SC_1204.JPG
SC_1205.JPG
SC_1206.JPG
SC_1207.JPG
SC_1208.JPG
SC_1209.JPG
SC_1199.JPG
SC_1200.JPG
SC_1201.JPG
SC_1202.JPG
SC_1203.JPG
SC_1204.JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *