برگزاری جلسه معرفی آقای مهندس کریمی بعنوان سرپرست امور بهره برداری و همچنین معرفی آقای مهندس یعقوبی بعنوان مدیر دفتر برنامه ریزی و آمار

در نشست شورای عالی راهبردی مدیران ، آقای مهندس کریمی بعنوان سرپرست امور بهره برداری و آقای مهندس یعقوبی بعنوان مدیر دفتر برنامه ریزی و آمار معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس،آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی ، مدیر عامل محترم نیروگاه ، ضمن تقدیر و تشکر و قدردانی از زحمات آقای مهندس یعقوبی ، با ابلاغ حکم سازمانی ، آقای مهندس کریمی را بعنوان سرپرست امور بهره برداری منصوب نمودند.
در این جلسه همچنین آقای مهندس یعقوبی بعنوان مدیر دفتر برنامه ریزی و آمار معرفی شدند. در ادامه این نشست با برگزاری جلسه معارفه جداگانه با مهندسین شیفت امور بهره برداری، آقای مهندس کریمی بعنوان سرپرست امور بهره برداری معرفی شدند.
در این نشست نیز ، آقای مهندس افخمی مصطفوی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای مهندس یعقوبی در این مدت ، اظهار داشتند تغییرات در سیستم کاری اجتناب ناپذیر می باشد و این تغییرات باعث رشد خواهد شد.ایشان از مهندسین شیفت امور بهره برداری خواستند با جدیت کامل از مهندس کریمی، حمایت نمایند و متقابلا خواستار تفویض اختیار بیشتر به مهندسین شیفت از طرف سرپرست جدید شدند و عنوان نمودند تفویض اختیار و به تبع آن مسئولیت پذیری افراد، موجب رشد پرسنل و به تبع آن رشد سازمان را در پی خواهد شد.
ایشان بیان داشتند: مهندسین شیفت از طریق افزایش دانش سازمانی و استقلال کاری همراه با آگاهی و همچنین مشورت با همکاران ذیربط ، می توانند در پیشبرد اهداف امور بهره برداری و نیروگاه سهم بسزایی داشته باشند.
در ادامه آقای مهندس کریمی از مدیر عامل محترم بدلیل اعتماد به ایشان برای هدایت امور بهربرداری تشکر نمودند و بیان داشتند تمام تلاش خود را برای پیشرفت این امور بکار خواهند گرفت.در پایان مهندسین شیفت امور بهره برداری ، ضمن تشکر از زحمات آقای مهندس یعقوبی و بیان نقطه نظراتشان در خصوص مسائل امور بهره برداری بر همدلی و حمایت از آقای مهندس کریمی، تاکید نمودند.

SC_1069.JPG
SC_1070.JPG
SC_1071.JPG
SC_1072.JPG
SC_1073.JPG
SC_1074.JPG
SC_1069.JPG
SC_1070.JPG
SC_1071.JPG
SC_1072.JPG
SC_1073.JPG
SC_1074.JPG
SC_1069.JPG
SC_1070.JPG
SC_1071.JPG
SC_1072.JPG
SC_1073.JPG
SC_1074.JPG

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *