شروع دوره کارآموزی تابستان ۹۷ در نیروگاه طوس

دوره کارآموزی تابستان با حضور بیست نفر از دانشجویان دانشگاههای کشور در نیروگاه طوس در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ آغاز گردید

به گزارش دفتر برنامه ریزی و نظارت، همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی گذراندن دوره کارآموزی در نیروگاه طوس می باشند و نیروگاه نیز در راستای توسعه ارتباط صنعت با دانشگاه و همچنین آشنایی دانشجویان با مراکز صنعتی، همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه های کشور را جهت سپری کردن دوره کارآموزی پذیرش می نماید.

در همین راستا، برنامه ریزی پذیرش کارآموزان از اردیبهشت ماه سال جاری شروع شده و دوره کارآموزی بیست نفر از دانشجویان در رشته های مهندسی مکانیک، برق قدرت، برق کنترل و ابزار دقیق، برق الکترونیک، شیمی و فن آوری اطلاعات از روز سه شنبه دوازدهم تیرماه در نیروگاه طوس آغاز گردید.

در روز اول کلاس توجیهی کارآموزی،کلاس آشنایی با سیکل آب و بخار و همچنین کلاس اصول ایمنی و حفاظت برای کارآموزان برگزار و در ادامه جهت آشنایی بیشتر، از تاسیسات مرتبط بازدید به عمل آمد.

خاطر نشان می سازد جهت ادامه روند آموزش کارآموزان به واحدهای مرتبط معرفی شده و کلاس های آموزشی تخصصی نیز برای آنان برگزار می شود.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *