همایش سراسری مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق کشور در مشهد مقدس برگزار گردید

همایش سراسری مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق کشور با هدف آشنایی با مسائل فرهنگی و دینی روز جامعه و بررسی روش های اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در سازمان های تابعه در مشهد مقدس برگزار گردید.

همایش سراسری مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق کشور با هدف آشنایی با مسائل فرهنگی و دینی روز جامعه و بررسی روش های اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در مشهد مقدس برگزار گردید.
در این همایش سخنرانان به ایراد سخنان خود در خصوص مسائل مختلف فرهنگی پرداختند. یکی از محورهای این همایش که موضوعات مختلفی را نیز در بر داشت، ابلاغ دستورالعملهای ارسالی توسط وزارت نیرو بود. دستورالعملهایی که توسط وزارت نیرو به سایر دستگاهها ارسال می گردد و می بایستی در همه شرکتهای تابعه به اجرا درآید که در این همایش بر اجرای مفاد آن تأکید گردید.
از دیگر محورهای این همایش، نماز و رسانه بود،حاضرین در جلسه با راههای مختلف استفاده از رسانه های مختلف به خصوص رسانه های اجتماعی در ترویج و تبلیغ فریضه نماز آشنا گردیدند.اخلاق یکی دیگر از موضوعان این گردهمایی بود که سخنرانان به ایراد سخنرانی درباره این خصوصیت فردی و اجتماعی پرداختند.داشتن اخلاق و رعایت موازین اخلاقی بر اساس موازین اسلامی بر همگان واجب است که در برخورد با افراد جامعه باید به درستی انجام شود. خاطر نشان می شود این همایش به مدت ۲ روز در مشهد مقدس برگزار گردید.

SC_934.jpg
SC_935.jpg
SC_936.jpg
SC_934.jpg
SC_935.jpg
SC_936.jpg
SC_934.jpg
SC_935.jpg
SC_936.jpg
SC_934.jpg
SC_935.jpg
SC_936.jpg
SC_934.jpg
SC_935.jpg
SC_936.jpg

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *