بازدید کارشناسان فنی و بازرگانی شرکت مدیریت تولید برق طوس از بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و نیروگاهی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا بتوان از نزدیک با دستاوردها و محصولات شرکت ها بصورت تخصصی آشنا شد و با در نظر گرفتن روند تغییرات سیستم های تامین کالا و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمود.

شرکت مدیریت تولید برق طوس با هدف ایجاد ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان داخلی و خارجی و تکمیل AVL خود، آشنائی با نوین‌ترین تولیدات و پیشرفت‌های حوزه انرژی، تبادل اطلاعات و دانش فنی و بازرگانی روز، اقدام به اعزام نمایندگان خود جهت بازدید از نمایشگاه فوق نمود. حاصل این بازدید ۲ روزه، برگزاری بیش از ۳۰ جلسه فشرده با شرکت‌های همکار فعلی جهت مرور پروژه‌های جاری، مذاکره با بیش از ۶۰ شرکت مرتبط با نیازهای نیروگاه و معرفی سامانه EP مختص خود (http://ep.tpgm.ir) به آنها بود. طبق ارزیابی کارشناسان این شرکت از سطح نمایشگاه، وضعیت صنعت انرژی ایران به روز و همگام با تکنولوژی روز دنیا بوده و شرکت‌های بین المللی علاقه زیادی به سرمایه گذاری در ایران هستند. از اینرو شرکت مدیریت تولید برق طوس سعی دارد با توجه به نگاه رو به جلو در مجموعه خود جهت همراهی با دانش روز صنعت انرژی، بتواند گام های محکم و موثری برداشته و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت حضور فعال در تمامی رخدادهای مهم صنعتی در سطح ملی و بین‌المللی را داشته باشد.
این نمایشگاه بین المللی با حضور بیش از ۱۰۶۵ شرکت داخلی و ۶۰۵ شرکت خارجی از ۳۸ کشور جهان به منظور معرفی تجهیزات، صنایع و خدمات در تهران توسط شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

SC_922.jpg
SC_923.jpg
SC_924.jpg
SC_922.jpg
SC_923.jpg
SC_924.jpg
SC_922.jpg
SC_923.jpg
SC_924.jpg
SC_922.jpg
SC_923.jpg
SC_924.jpg
SC_922.jpg
SC_923.jpg
SC_924.jpg

 

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *