بهره برداری از چاه شماره ۴ نیروگاه طوس با حضور مدیرعامل محترم،مدیران محترم امور و جمعی از همکاران گرامی

با حضور مدیرعامل محترم،مدیران محترم امور و جمعی از همکاران گرامی ،چاه شماره ۴ نیروگاه طوس به عمق ۲۰۰ متر و ظرفیت ۵۰ لیتر بر ثانیه به بهره برداری رسید.در این مراسم آقای مهندس افخمی مصطفوی از زحمات ،خدمات و تلاشهای کلیه امورها در راه اندازی به موقع این چاه قدردانی و به رسم یادبود یک عدد گلدان تزئینی به نفراتی که نقش موثری در بهره برداری این چاه داشتند، اهداء نمودند.

مراسم افتتاح چاه شماره ۴ نیروگاه طوس به عمق ۲۰۰ متر و ظرفیت ۵۰ لیتر بر ثانیه ، با حضور مدیرعامل محترم جناب آقای سید محمد افخمی مصطفوی،مدیران محترم امور و جمعی از همکاران گرامی، انجام شد.
در این مراسم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان از تلاش های انجام شده در راه اندازی به موقع این چاه قدردانی نمودند.ایشان ضمن ابراز خرسندی از همت تمامی امورهای نیروگاه طوس افزود: با توجه به شرایطی که برای چاه شماره ۳ به وجود آمده بود با هماهنگی های صورت گرفته ، پیمانکار مربوطه در اسرع وقت انتخاب و اقدامات اجرایی چاه عمیق شماره ۴ نیروگاه طوس آغاز گردید.. وی در سخنان خود با اشاره به درگیر بودن پرسنل در تعمیرات نیمه اساسی واحد ۱ و تعمیرات میان دوره ای سایر واحدها افزود: در شرایطی که تمامی امورهای تعمیراتی و نظارتی درگیر تعمیرات نیروگاه بودند ولی با توجه به حساسیت کار و لزوم استفاده این چاه جهت آب مصرفی واحدهای نیروگاه همه این عزیزان ، تلاش مجدانه ای را برای راه اندازی هر چه سریعتر این چاه به کار بستند که از این بابت از همه زحمتکشان و عزیزان کمال تشکر را دارم.
ایشان در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نمودند تا باز هم با حضور موثر کلیه همکاران ، شاهد موفقیت های بیشتری در سطح شرکت باشیم.پس از سخنان ایشان و حضور در ساختمان ورودی چاه، این مکان به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت. خاطر نشان می شود به رسم یادبود یک عدد گلدان تزئینی هم به نفراتی که نقش موثری در بهره برداری این چاه داشتند اهداء گردید.

SC_915.JPG
SC_916.JPG
SC_917.JPG
SC_918.JPG
SC_919.JPG
SC_920.JPG
SC_908.JPG
SC_909.JPG
SC_910.JPG
SC_911.JPG
SC_912.JPG
SC_913.JPG
SC_914.JPG
SC_915.JPG
SC_916.JPG
SC_917.JPG
SC_918.JPG
SC_919.JPG
SC_920.JPG
SC_908.JPG
SC_909.JPG
SC_910.JPG
SC_911.JPG
SC_912.JPG
SC_913.JPG

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *