تقدیر و تشکر از مدیر و جمعی از معلمان محترم دبیرستان جابربن حیان و خیامی با حضور مدیر عامل محترم نیروگاه طوس

با حضور آقای مهندس افخمی مصطفوی مدیر عامل محترم شرکت مدیریت تولید برق طوس و به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از تلاشها و زحمات مدیر و معلمان گرامی دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس تقدیر به عمل آمد. ایشان در سخنانی تعلیم و تربیت فرزندان میهن عزیزمان بسیار با اهمیت برشمرده و ابراز امیدواری نمود نقش معلمین در شخصیت سازی افراد جامعه مانند گذشته ادامه داشته باشد.

با حضور آقای مهندس افخمی مصطفوی مدیر عامل محترم شرکت مدیریت تولید برق طوس و به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از تلاشها و زحمات مدیر و معلمان دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس آقای مهندس سید محمد افخمی مصطفوی با حضور در جمع مدیر و معلمان دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس ضمن تبریک روز معلم از نزدیک با ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت.
وی ضمن تشکر از خدمات و زحمات ارزنده آنها، مسئولیت در آموزش و پرورش به ویژه تعلیم و تربیت فرزندان میهن عزیزمان بسیار با اهمیت برشمرده و ابراز امیدواری نمود نقش معلمین در شخصیت سازی افراد جامعه مانند گذشته ادامه داشته باشد.
مهندس افخمی مصطفوی همچنین افزود : آموزش و تعلیم در آموزه های دینی و اعتقادی ما ریشه بسیار غنی و طولانی مدتی دارد لذا این کار را برای شما عزیزان بسیار دشواتر می نماید. همچنین ایشان در توصیف دیگری از نقش معلم عنوان نمودندکه آنچه خود معلم است از آنچه درس می دهد مهم تر و مؤثرتر است.
مدیرعامل محترم در خاتمه سخنان خود بار دیگر از زحمات مدیران و معلمان دبیرستان جابربن حیان و خیامی تشکر و قدردانی نموده و خاطر نشان کرد که همکاری های فی ما بین همچنان ادامه داشته باشد و بر رفع مشکلات آنها نیز اهتمام لازم را انجام خواهند داد. در پایان این مراسم به پاس قدردانی شایسته از مقام معلم و همچنین تقدیر از معلمان محترم دبیرستان جابربن حیان و خیامی نیروگاه طوس به هر کدام از ایشان لوح تقدیری توسط مدیر عامل محترم اهداء گردید.

SC_896.JPG
SC_892.JPG
SC_893.JPG
SC_894.JPG
SC_895.JPG
SC_896.JPG
SC_892.JPG
SC_893.JPG
SC_894.JPG
SC_895.JPG
SC_896.JPG
SC_892.JPG

 

 

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *