برگزاری جشن به مناسب ولادت امام زمان (عج) ،روز جهانی کارگر و اتمام تعمیرات نیمه اساسی واحد یک در نیروگاه طوس

با توجه به تقارن ولادت امام زمان (عج) با روزجهانی کارگر ، مراسم جشنی به همین مناسبت در محل سالن اجتماعات نیروگاه طوس و با حضور مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی و جناب آقای مهندس قانع ، مدیر عامل محترم افق تأمین انرژی طوس، مدیران امور و جمع کثیری از همکاران محترم برگزار گردید و گروههای مختلف هنری به اجرای برنامه های خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق طوس با توجه به همزمانی ولادت امام زمان(عج) و روز جهانی کارگر مراسم جشنی با حضور گروههای مختلف هنری در محل سالن اجتماعات نیروگاه طوس برگزار گردید.
این مراسم با تلاوت قرآن مجید آغاز گردید و پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران ، صلوات خاصه امام رضا(ع) برای حاضرین به اجرا درآمد. در ادامه مراسم با دعوت از جناب آقای سید محمد افخمی مصطفوی ایشان در جایگاه سخنرانی قرار گرفت.
وی در ابتدای سخنان خود تقارن میلاد امام زمان (عج) و روزجهانی کارگر را به همه همکاران تبریک و تهنیت گفت و ابراز امیدواری نمود تا با روحیه معنوی بالا، زمینه لازم را برای استقبال از ماه مبارک رمضان بوجود آوریم.
ایشان در ادامه درخصوص تعمیرات نیمه اساسی واحد یک گزارشی را برای حضار اعلام نمود.وی ضمن قدردانی از زحمات و خدمات انجام شده توسط تمامی امورهای تعمیراتی و پشتیبانی و تلاش های شبانه روزی گفت : به حمدا… انجام تعمیرات نیمه اساسی واحد یک در موعد مقرر و دربازه زمانی تعیین شده، با همت و تلاش شما عزیزان انجام شد که این مهم دست یافتنی نبود مگر اینکه احساس مسئولیت پذیری و پذیرش کار و انجام به موقع آن به نحو احسن،موجبات این موفقیت را فراهم نمود و حاصل همه این تلاشها این گونه شد که تعمیرات نیمه اساسی واحد یک و سایر تعمیرات میاندوره ای واحدهای نیروگاه به سرانجام رسید.
ایشان در پایان سخنان خود ضمن تبریک مجدد به مناسبت نیمه شعبان و روزجهانی کارگر ابراز امیدواری نمود تا این نیروگاه با عزمی راسخ و داشتن پرسنل خدوم و زحمتکش خود بتواند مانند گذشته برقی مطمئن، مستمر و پایداری را برای گرداندن چرخ صنعت و روشنایی بخشیدن به هم میهنان عزیزمان عرضه نماید و سهمی در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان ایفا نماید. پس از سخنان ایشان جناب آقای مهندس قانع مدیر عامل محترم شرکت افق تأمین انرژی طوس هم در سخنانی کوتاه ضمن تبریک نیمه شعبان و روز جهانی کارگر از همت و کارهای ارزنده پرسنل نیروگاه طوس به عنوان مالک نیروگاه تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیداوری کرد تا نیروگاه طوس همچون گذشته در صنعت زیربنایی و مهم برق روز به روز موفق تر باشد.
در ادامه این مراسم و برای نشاط و تجدید روحیه همکاران محترم گروه های مختلف فرهنگی هنری به اجرای برنامه های مختلف و طنز پرداختند که مورد استقبال بسیار خوب همکاران قرار گرفت. در پایان این مراسم به نمایندگی از طرف تمامی همکاران محترم در امورهای تعمیراتی و پشتیبانی لوح تقدیری برای انجام به موقع و موفقیت آمیز تعمیرات نیمه اساسی واحد یک به مدیران هر یک از امورها تقدیم گردید. در پایان این مراسم نیز ضمن پذیرایی از مدعوین شاخه گلی به رسم یادبود بین این عزیزان توزیع گردید.

SC_880.JPG
SC_881.JPG
SC_882.JPG
SC_883.JPG
SC_884.JPG
SC_885.JPG
SC_875.JPG
SC_876.JPG
SC_877.JPG
SC_878.JPG
SC_879.JPG
SC_880.JPG
SC_881.JPG
SC_882.JPG
SC_883.JPG
SC_884.JPG
SC_885.JPG
SC_875.JPG
SC_876.JPG
SC_877.JPG
SC_878.JPG
SC_879.JPG
SC_880.JPG

 

 

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *