برگزاری مراسم آغاز سال جدید با حضور مدیرعامل محترم و جمعی از همکاران در محل اتاق فرمان نیروگاه طوس

مراسم تحویل سال جدید با حضور مدیرعامل محترم نیروگاه و مدیر محترم امور بهره برداری و همچنین مدیر محترم دفتر فناوری اطلاعات و جمعی از همکاران شیفت بهره برداری، شیمی و گروه های کشیک قسمتهای مختلف فنی و در محل اتاق فرمان نیروگاه طوس برگزار گردید.

به رسم همه ساله، مراسم تحویل سال جدید برای همکاران محترمی که به دلیل حضور در محل کار و ارائه خدمت به هموطنان عزیزمان و تولید برق قادر به همراهی با خانواده هایشان نبودند با شور و شعف خاصی برگزار گردید.از نکات حائز اهمیت این مراسم حضور مدیرعامل محترم شرکت بود که با حضور گرمشان موجبات دلگرمی بیشتر همکاران را نیز فراهم آوردند.

ایشان با تبریک فرار رسیدن آغاز سال جدید به همکاران محترم ابراز امیدواری نمودند ،سال جدید نیز این شرکت همچون گذشته در تولید برق و خدمت رسانی به جامعه و کشور عزیزمان پویا و بانشاط باشد.

امسال نیز در آغاز سال۱۳۹۷ و قبل از شروع سال جدید، جمعی از همکاران محترم قسمت های مختلف تعمیراتی،شیمی،حراست و مالی و اداری، در محل اتاق فرمان دور هم جمع شدند تا ضمن آغاز سال جدید، در کنار سفره هفت سین حضور پیدا کنند.
مراسم پس از اعلام رسمی سال جدید و دیده بوسی و پذیرایی از همکاران گرامی ، توسط آقای مهندس سهامیان مسئول روابط عمومی آغاز گردید. ایشان ضمن عرض تبریک فرارسیدن سال جدید به همکاران محترم و تشکر از حضورشان، پیام تبریک مدیرعامل محترم را برای حاضرین قرائت نمودند.
پس از سخنان ایشان جناب آقای مهندس افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم در جمع همکاران محترم کلام خود را آغاز نمودند.ایشان نیز با تبریک فرار رسیدن آغاز سال جدید به همکاران محترم و تشکر از حضور موثرشان در نیروگاه، ابراز امیدواری نمودند تا سال جدید نیز این شرکت همچون گذشته در تولید برق و خدمت رسانی به جامعه و کشور عزیزمان پویا و بانشاط باشد.
مدیرعامل محترم نیروگاه در ادامه اظهار داشت : با همکاری و همراهی شما همکاران محترم در تمامی امورها و قسمت ها ،امیدوارم به اهدافی که از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم و ایشان استفاده از تخصص های بومی را یکی از شاخصه های تحقق این شعار بیان نموده و افزودند: در چندین سال اخیر با توجه به تحریم های موجود و عدم تأمین کالا توسط برخی از کشورها، این شرکت توانسته است بسیاری از قطعات ضروری و بسیار با اهمیت خود را با تکیه بر دانش و تخصص یا در داخل خود شرکت و یا از طریق متخصصین داخلی تأمین نماید. که این امر علاوه بر عدم خروج سرمایه از کشور باعث رشد و شکوفایی صنعت در کشور و فراهم نمودن زمینه فعالیت هر چه بیشتر متخصصان داخلی می گردد. ایشان در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری نمودند تا بتوانند با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، زمینه لازم را برای خدمات رسانی هر چه بهتر به همکاران محترم را نیز فراهم نمایند.در ادامه آقای مهندس یعقوبی مدیر محترم امور بهره برداری نیز ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل محترم و سایر همکاران آمادگی این امور را برای پیشرفت شرکت در سال جدید اعلام نمود.
پس از سخنان ایشان و در پایان مراسم بخاطر قدردانی از پرسنل شیفت و کشیک که در روز اول عید در نیروگاه حضور داشتند تعداد ۲۰ هدیه بین افراد حاضر در نیروگاه ، قرعه کشی و به برندگان توسط مدیر عامل محترم اهداء گردید .

SC_799.JPG
SC_800.JPG
SC_802.JPG
SC_803.JPG
SC_804.JPG
SC_805.JPG
SC_795.JPG
SC_796.JPG
SC_797.JPG
SC_798.JPG
SC_799.JPG
SC_800.JPG

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *