بالاترین میزان پایایی واحد های نیروگاه طوس در سال جاری نسبت به پنج سال گذشته

با بهره گیری از عنایات خداوند متعال و تلاش پرسنل نیروگاه طوس، میزان پایایی واحد های این نیروگاه از ابتدای سال تا انتهای دی ماه به ۹۹٫۸۶ درصد رسید که بیشترین میزان نسبت به پنج سال گذشته می باشد.

مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت در این خصوص اظهار داشت: پایش مرتب تجهیزات، بهره برداری مناسب از واحدها، رفع محدویت های فنی واحدها با تعمیرات به موقع و برنامه ریزی شده و همچنین اجرای برنامه های آموزشی از جمله انتقال دانش و آموخته های نفرات با تجربه به سایر پرسنل و استفاده از تجارب آنها در جهت کاهش خطاهای انسانی از دیگر عوامل موفقیت شرکت مدیریت تولید برق طوس در راستای افزایش پایایی و کاهش خروج اضطراری می باشد.
مجتبی غفوری نژاد افزود :انجام تعمیرات پیشگیرانه باعث افزایش طول عمر تجهیزات، کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش ضریب پایایی واحدهای نیروگاه می گردد در نتیجه با انجام به موقع تعمیرات پیشگیرانه، نرخ خروج اضطراری نیروگاه به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.
سید محمد افخمی مصطفوی مدیرعامل محترم شرکت مدیریت تولید برق طوس نیز عملکرد بسیار خوب و استثنایی متخصصان نیروگاه و تلاش مجدانه آنان در پایداری واحد‌ها را نشان از تعهد و تخصص ویژه آن‌ها دانست و از کارکنان شرکت که برای تولید برق مستمر، ایمن و اقتصادی همواره می‌کوشند، تشکر و قدردانی کرد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *