آغاز تعمیرات میان دوره ای واحد های نیروگاه طوس

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و طبق روال معمول در پایان هرسال ، تعمیرات میان دوره ای واحد های نیروگاه طوس با تعمیرات میان دوره ای واحد ۳ نیروگاه آغاز گردید.

طبق روال معمول در پایان هرسال و جهت آمادگی برای پیک تابستان سال بعد، براساس جدول زمانبندی اعلام شده از طرف معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، فعالیت های تعمیرات میان دوره ای نیروگاه طوس آغاز می گردد. در همین راستا و به منظور کسب آمادگی تولید، واحد ۳ نیروگاه طوس از شبکه سراسری تولید، خارج و در اختیار گروه های تعمیراتی قرار گرفت.
غفوری نژاد مدیر دفتر مهندسی و نظارت نیروگاه طوس با اعلام این خبر گفت: مطابق برنامه های تعمیراتی، این واحد به منظور انجام تعمیرات میان دوره ای، از ۲۱ بهمن ماه سال جاری به مدت پانزده روز از شبکه سراسری جدا و در اختیار امورهای تعمیراتی شرکت مدیریت تولید برق طوس قرار گرفت. تعویض کوپلینگ اف دی فن شماره دو واحد، از فعالیتهای شاخص این تعمیرات می باشد.
وی بیان داشت: طبق برنامه اعلام شده، فعالیت های تعمیراتی میاندوره ای در پایان هرسال با هدف کسب آمادگی لازم برای تولید در سال آینده آغاز می شود که بی شک اجرای دقیق و به موقع برنامه های سرویس و نگهداری، به میزان قابل توجهی موجب افزایش طول عمر تجهیزات، کاهش معایب سیستم و در نهایت حفظ پایایی واحدها می گردد.

 

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *